Bahçenizi Daha Güzel Hale Getirebilirsiniz

Bahçe, ailelerin ve akraba ortamlarının buluşma noktası olur iken hoş ve özgün bir bahçe dizayn etmek son yılların en gözde modası oluyor. Birbirinden güzel bahçe dekorasyonları ilgi odağı olur iken bizde bahçenizi daha güzel ve daha etkileyici bir hale getirmek için sizlere ufak ancak etkili yöntemler sunarak örnekleri sunmak istiyoruz.

lastik Bahçenizi Daha Güzel Hale Getirebilirsiniz

Kuşkusuz ki hemen hemen hepimiz arabaların eskiyen lastiklerini direk olarak çöpe atarız. Ancak son yıllarda bahçe dekorasyonu için lastikler oldukça fazla kullanılıyor ve tercih edilmesi de gerekiyor. Hem güzel hem de ekonomik bir şekilde bahçenizi dizayn edebileceğiniz lastikleri önce renkli boyalar ile boyuyor ve daha sonra içlerine çiçekleri de koyarak bahçemizin ortasına koyabiliyoruz.

kütük Bahçenizi Daha Güzel Hale Getirebilirsiniz

Bahçenizde boş boş duran kütükleri canlandırma zamanı. Hiç para harcamadan orjinal bir şekilde bahçenizi süslemek istiyor iseniz kütükleri canlandırmayı deneyin. Kütüğün tam ortasından bir çekiç yardımı ile açacağınız boşluğa topladığınız veya çiçekçiden aldığınız hazır çiçeği koyarak renkli bir ortam yaratabilirsiniz.

kapı Bahçenizi Daha Güzel Hale Getirebilirsiniz

Eskiyen kapılar artık çöpe veya sobaya değil bahçeye çıkacak. Belki de daha önce hiçbir yerde görmediğiniz bu sistem ile bahçenizde orjinal bir dekorasyon parçasına yer verebilirsiniz.  Boşa çıkan kapılarınızı renklendirip daha sonra renkli saksılar veya rengarenk çiçekler ile süsleyerek hazırlayabilirsiniz.

Birbirinden şık ve güzel diğer bahçe tasarım ve dekorasyon fikirlerine aşağıda yer alan galerimizden göz atabilirsiniz. Birbirinden güzel bu bahçe fikirlerini sizlerde uygulayarak ne kadar modern ve özgür olduğunuzu yansıtabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Çağrı İnşaat - Müdür Koltuğu