Bekleme Salonu Dekorasyonu

  • Oturma Odası
  • 27 Şubat 2013
  • Bekleme Salonu Dekorasyonu için yorumlar kapalı
  • 4213 kez görüntülendi

Bekleme salonu dekorasyonu  yaptığınız iş için özel olarak tasarlanmalıdır. Müşterileriniz bekleme salonuna alındığında burada sıkılmamalı aksine eğlenceli zaman geçirebilmelidir. Tabiî ki de işin ciddiyetine göre belirlenen bu sınırlar değişebilir. Özellikle çocuk ve gençlerin yoğunluklu olduğu salonlar için onların ilgisini çekebilecek özel dekorasyonlar yapılabilir.

Bekleme salonlarına bir gün içerisinde çok sayıda müşteri gelebileceğini düşünürsek bekleme salonu dekorasyonunda mutlaka bu alanın havadar ve ferah olması düşünülmelidir. Eğer önemli bir iş görüşmesi yapacaksanız ve müşterinizi etkilemek istiyorsanız müşteriniz bekleme salonuna geldiğinde üzerindeki tüm negatif enerjiyi atmalıdır. Kişinin

Üzerindeki negatif enerjiyi atmak ise iyi bir bekleme salonu dekorasyonu ile mümkündür.

Bekleme salonlarında dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise salonun aydınlatmasıdır. Bekleme odası dekorasyonu mutlaka her noktanın eşit derecede ışık alabilmesi şeklinde tasarlanmalıdır. Aynı zamanda ışık miktarının çok yüksek ya da çok düşük olmaması gerekir. Dikkat edeceğiniz bu ayrıntılar sayesinde müşterileriniz üzerinde daha görüşmeden olumlu bir etki edinebilirsiniz.

Bekleme salonu dekorasyonu için bu işin uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Bu yazımızda size fikir edinebilmeniz için birkaç örnek göstereceğiz.

Anlık olarak çok sayıda müşteriniz var ve bekleme odanız fazla geniş değilse bu salon dekorasyon örneği tam size göre. + şeklini andıran bu dekorasyon  müşterilerinizin gözüne oldukça hoş gelecektir.

bekleme-salonu-dekorasyon-örneği Bekleme Salonu Dekorasyonu

Bu bekleme salonu dekorasyon örneği ise çocuk müşterileri olanlar için iyi bir örnek olabilir. Bekleme salonlarına sandalyeler de eklenebilir. Fakat bu sandalyelerin sert olmamasına dikkat edilmelidir.

ocuk-bekleme-salonu-örneği1 Bekleme Salonu Dekorasyonu

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Çağrı İnşaat - Müdür Koltuğu