Çocuk Odalarında Süper Kahraman Etkisi

Çocuğunuzun odasını dekore ediyorsanız ve ona sürpriz yapma gibi bir planınız varsa süper kahraman figürleriyle dekore ederek çocuğunuzun aklını başından alabilirsiniz. Özellikle erkek çocuklarının odaları dekore edileceği sırada süper kahramanlara yer vermeye dikkat etmelisiniz.

Çocuk odalarında süper kahraman figürü tercih etmek aynı zamanda çocuğunuzun odasının daha eğlenceli hale gelmesine de yardımcı olur. Bu konuda Süperman, Batman, Hulk, Iron Man, X – Men, Wolverine gibi süper güçlere sahip olan karakterleri kullanabilirsiniz. Sizlere saydığımız süper kahramanlar çocukların hayal dünyasında çok önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda yapacağınız dekorasyon fikirleri için de sizler ilham verir. Mekanların eşsiz bir ambiyansa kavuşmasına yardım eder.

Süper Kahramanlı Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Erkek çocuklarında süper kahraman kullanacaksanız halıdan perdeye, ev tekstilinden duvar kağıdına, aksesuarlara kadar çok fazla tercihiniz olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzde üzerinde süper kahramanların yer aldığı çok fazla aksesuar yer almaktadır. Fakat çocuğunuzun sevdiği süper kahraman az tanınan bir süper kahramansa Batman, Süperman gibi çok tanınan süper kahramanlar için olan ürünler kadar ürün bulamayabilirsiniz.

Nereden Başlanmalı?

Oda dekorasyonunu yaoacağınız zaman ilk olarak Süper kahramanın rengine dikkat etmeniz gerekir Her kahramanın ağırlıklı olarak kullandığı renkler vardır. Sizin kullanacağınız süper kahramanın rengini öğrendikten sonra onun rengine uygun olarak çocuğunuzun duvar kağıtlarını veya boyasını seçmelisiniz.

Sonrasında mobilya alışverişi yapmanız gerekiyor. Mobilyaları daya uygun olarak en kullanışlı şekilde seçmeye dikkat etmelisiniz. Mobilyalarınızı yerleştirdikten sonra odada kullanacağınız örtüsü ve gibi ürünleri süper kahramanınızı içeren baskılara sahip ürünlerden seçmeye dikkat etmelisiniz. Eğer aynı baskıya sahip olan tekstil ürünleri bulamadıysanız duvarlarda yaptığımız gibi aynı renkleri içeren tekstil ürünleri tercih edebilirsiniz.

Buraya kadar süper kahraman etkisi olan bir oda olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat en önemli olan bölüm aksesuar seçimidir. Doğru aksesuarları seçmek odaya tam bir süper kahraman etkisi verebilir. Bu konuda ilk olarak tablolardan faydalanabilirsiniz. Tabloları süper kahramanınızın en iyi resimlerini içerecek şekilde seçmelisiniz. Eğer bu şekilde tablolar bulamadıysanız kendiniz bastırabilirsiniz. Birçok ozalitçi sizin için bu resimleri basacaktır.

Tablo ve resimleri hallettikten sonra ufak yastıkları ve ışıklandırma unsurlarını yine süper kahramanlı seçebilirsiniz. İnternete neredeyse bütün süper kahramanların figürleri yer almaktadır. Bu konuda ufak bir araştırma yaptığınız zaman çocuğunuzun odası için en fazla gerekli olan figüre karar vererek satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Çocuk Odalarında Süper Kahraman Etkisi için yorumda bulun

    Çocuk Odalarında Süper Kahraman Etkisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çocuk Odalarında Süper Kahraman Etkisi için ilk yorumu yapabilirsin.