En Şirin Kız Odaları

Doğacak olan çocuğunuzun cinsiyeti kız ise veya kız çocuğuna sahip bir ebeveyn iseniz her çocuğun olduğu gibi ona da bir oda oluşturmanız gerekmektedir. Birçok seçenek arasında ne yazık ki gerçekten karar vermek zor bir durum. Ancak biz sizler için kız çocuklarınızın hayal dünyalarını geliştirmek ve onların odalarında kendini son derece mutlu hissedebileceği kız çocuk odaları modelleri hakkında bilgiler topladık. Her şeyden önce gelen çocuğunuzun mutluluğu olmalıdır. Bu mutluluğu elde etmekte artık günümüz şartlarında çok kolay. Çünkü çok fazla seçenek olduğu için fiyat aralıkları yüksek değil. Maliyeti az tutarak yaratıcığınızı konuşturarak çok da güzel kız çocuk odaları oluşturabilirsiniz. Onların hayallerindeki odayı yaratarak kendisinin ne kadar önemsendiğini ve şanslı olduğunu hissettirmek açısından çok güzel modeller bulduk, derledik ve siz değerli okurlarımızın huzuruna sunduk.

En Şirin Kız Odaları Hangileri?

En Şirin Kız Odaları

  • İlk olarak modelimiz ev içerisinde bir ev. Evet, yanlış görmediniz. Bu sıra dışı ve yaratıcı model sayesinde çocuğunuzun odasında ona ayrı bir ev ortamı sunacaksınız. Bu model ranza sisteminden esinlenilerek ortaya çıkmış olan bir model seçeneğidir. Ev deseninde olan yatağın altında merdiveni bulunmaktadır. Ayrıca iki adet koltuğu ve oyuncak koyma sandığıyla şık bir görüntü elde etmiş olacaksınız.
  • Kız çocuğunuz bu çocuk odasında uyuduğu zaman kendisini bir prenses gibi hissedecektir. Çünkü bu oda tam prenseslere laik bir odadır. Yatağın etrafı tüllerle kaplı ve ışıklandırma sistemiyle loş bir ortam oluşmaktadır. Çocuğunuz bu odada kendisini özel hissedecektir.
  • Diğer bir modelimiz ve şık ve sade görüntü seven ebeveynler için tasarlanmış bir oda takımıdır. Bu içerisini ferah bir görüntüye kavuşturmuş ve çocuğunuzun hareket edebileceği rahat bir ortam oluşturulmuştur.
  • Renkli kız çocuk odalarımız aslında çocuklarımız için en güzel yerlerden biridir. Renkli bir görüntüye sahip olduğu için çocuğunuzun odasında doyasıya vakit geçirmesini sağlayacaktır. Bu sayede çocuğunuzun zihinsel anlamda zekâ gelişimine de katkısı olacaktır. Hayata hep renkli bir pencereden bakacaktır. Uyandığında renkli bir odada güne merhaba diyecektir.
  • İki adet kız çocuğunuz var onlara birbirlerini kıskanmamaları açısından aynı modelleri kullanaraktan bir oda dizayn edebilirsiniz. Aynı oda içerisinde bir dizayn yapacaksanız ranza kullanabilirsiniz. Ranzanın etrafına perde detayı yaptırabilirsiniz. Duvarlarını dekoratif malzemelerle süsleyerek daha hoş bir görüntü katmış olacaksınız. Bu dekoratiflerde masal kahramanlarına yer verebilirsiniz. Hayal dünyasını geliştirmek açısından faydalı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. Şirin Kız Odaları En Şirin Kız Odaları için yorumda bulun

    En Şirin Kız Odaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Şirin Kız Odaları için ilk yorumu yapabilirsin.