Ev ve Ofisleriniz için Dekoratif Masa Modelleri

Dekorasyonun en önemli ve ince ayrıntı noktasında masalar yer alır iken ev ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden güzel tasarımları sizlere sunmak istiyoruz. Gerek özel olarak yaptırabileceğiniz gerekse de mobilya mağazalarından ulaşabileceğiniz dekoratif masalar şık ve bir havayı ev veya iş yerinize katacak.

kütük masa

Kütük masa olarak adlandırabileceğimiz ilk modelimiz iş yerlerinde kullanabileceğiniz hoş ve dekoratif bir toplantı salonu masası. Pek çok farklı boyut ile sunulan ve ofisler için hazırlanan kütü masa bir görünüm sağlar iken şık ve kullanışlı da. Üst bölümü cam olan bu masanın kütük oyma bölümüne isterseniz dekoratif malzemeler sergileyebilirsiniz.

nehir masa

Ev ve iş yerleriniz için tercih edebileceğiniz masa modeli nehir görüntüsünü evinize sunacak. Ferah ve rahat aynı zamanda dinlendirici bir masa üzerinde yemek yemek veya keyif yapmak istemez misiniz? Tüm mobilyalar ile uyum içerisinde olacak nehir desenlerine sahip masa özellikle bayanların beğenisini kazanacak.

uçak motoru masa

Uçak motoru figürüne sahip olan bu masamız değişik dekorasyon sevenler için birebir. Gerek oturma ve salon takımları ile gerekse de bir iş yerinde kullanılabilecek olan uçak motoru şeklindeki masa tasarımı ilginç ve bir görünümü size sunacak.

salıncak masa

Sizlere son olarak salıncak masayı tanıtmak istiyoruz. Keyifli bir ortam hazırlamak ve modern bir yemek odası takımı oluşturmak istiyor iseniz salıncaklı masa modeline göz atmalısınız. Yeni sezon dekorasyonları arasında dikkat çeken bu salıncaklı masa keyfinizi arttıracak.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Ev ve Ofisleriniz için Dekoratif Masa Modelleri için yorumda bulun

    Ev ve Ofisleriniz için Dekoratif Masa Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ev ve Ofisleriniz için Dekoratif Masa Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.