Göz Alıcı Güzellikteki Salon Tasarımları

Minimalist, iskandinav, veya endüstriyel… Salon tasarımlarına hakim olan bu akımlar artık sizi yeteri kadar tatmin etmiyorsa, farklı ve yenilikçi bir fikir arıyorsanız doğru yerdesiniz. Her biri büyüleyici güzellikteki en şık salon tasarımlarına hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Heyecan verici ve kıştırıcı olarak da nitelendirebileceğimiz bu salon tasarımlarında basmakalıp tüm doğrular geçerliliğini yitiriyor. Tıpkı bir rüyanın gerçeğe dönüştürülmüş halini andıran tasarımlarda kıvrımlar, farklı ve zıt tonlardaki renkler, ilginç mobilya modelleri dikkat çekiyor.

Fantezi evreni ve gerçeklik arasında gidip gelen, yer çekimine meydan okuyan ilginç salon tasarımlarından siz de ilham alabilirsiniz. Böylece hayalini kurduğunuz ancak bir türlü gerçeğe dönüştürmek için gerekli cesareti toplayamadığınız salonu elde edebilmeniz mümkündür.

İlginç bir salon tasarım akımı

Hemen hemen düz hiçbir çizgiye rastlayamayacağınız bu salon modellerinde köşelerde hep keskin hatlar tercih edilir. Yavru ağzı, açık kahverengi ve bej gibi tonların hakim olduğu salonların duvarlarında hiçbir kağıt ve motife yer verilmez. Duvar kağıdının kullanılmayışının altında yatan sebep, salonun çıplak güzelliğini bir nebze daha öne çıkarmaktır.

Dengeli bir şekilde doğal ahşap kullanımına da şahitlik edebileceğiniz salon tasarımlarında ayna, kapı pervazları ve pencerelerde koyu renkli ahşaplar bizi karşılıyor. Bazen zeminde de çiçek desenli seramikler karşımıza çıkabiliyor. Farklı renk, ton ve tasarım akımlarının bir araya gelmesiyle oluşan bu ilginç salon tasarımlarının tamamına aşağıdan göz atabilmeniz mümkündür.

Bir Cevap Yazın

  1. Göz Alıcı Güzellikteki Salon Tasarımları için yorumda bulun

    Göz Alıcı Güzellikteki Salon Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göz Alıcı Güzellikteki Salon Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.