Koltuklarınızın Arkasındaki Dekorasyon

Koltukların arkası genellikle boş durmaktadır. Ancak koltuk arkasındaki alanlara da yapılan dekorasyonlar sayesinde eviniz daha şık bir görüntüye kavuşacaktır. Bu makalemizde de koltukların arkasında oluşturulabilecek dekorasyon görüntüleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Koltuklarınızın Arkasındaki Dekorasyon

Koltuklarınızın Arkasındaki Dekorasyon

 • Koltuğunuzun arka kısmındaki yere raf ekleyebilirsiniz. Bu rafa ailenizin resimlerini ve birkaç süs eşyası koyarak hoş bir görüntü elde etmiş olacaksınız.
 • Koltuğunuz duvara çok yakın ise içerisini çok daraltmamak açısından koltuk ile duvar arasına bir raf yaptırabilirsiniz. Bu raf üzerine de koyabilirsiniz. Bu sayede farklı bir görüntü elde etmiş olursunuz.
 • Diğer bir koltuk arkası modelimiz ise koltuğun arka kısmına koltuktan yüksekte olan ayaklı ve ince uzun bir masa yerleştirmek. Bu masa sayesinde koltuk üzerinde zaman geçirdiğinizde kolaylık sağlaması açısından koymanız gereken malzemenizi bu masanın üzerine yerleştirebilirsiniz. ( kumandanızı, yiyeceğinizi vs. )
 • Koltuk ile duvar arasına yapılmış olan rafta priz bulunmaktadır. Bu priz sayesinde koltuk üzerinde uzanırken biryandan da telefonunu şarj ederek uzanabilirsin.
 • Koltuğun arkasında bulunan diğer bir dekorasyon ürünümüz ise kitaplık şeklinde rafları olan bir raftır. Bu raflar sayesinde kitaplarınızı buraya yerleştirebilirsiniz. Bu sayede evinize şık bir hava katmış olacaksınız.
 • Koltuğunuzun arka kısmına antika desenli bir masa koyabilirsiniz ve bu sayede hoş bir görüntü elde etmiş olacaksınız.
 • Kitap dışında koymak istediğiniz her hangi bir eşyanız var ise bu raflara kapak yaptırılarak eşyalarınızı burada depolayabilirsiniz.
 • Koltuk ile duvar arasına boydan boya olan bir yaşam ünitesi şeklinde bir dolap koyabilirsiniz. Bu dolabınıza hem süs eşyalarınızla katıp hem de kitaplarınızla şekil vermiş olacaksınız.
 • Koltuk arkası dekorasyon modellerimizin bir diğer örneği ise duvara monte edilmiş raflardır. Bu raflar sayesinde çerçevelerinizi yerleştirebilirsiniz. Hem de bu sayede farklı ve sade bir görüntü elde etmiş olacaksınız.
 • Koltuk arkanıza şık desenli tablolarda ekleyebilirsiniz. Açık tonda bir duvara sahip iseniz renkli tablolar kullanabilirsiniz. Tablolar bu sayede odaya farklılık katacaktır.
 • Kitap okumayı seven bir kişi iseniz duvarınıza boydan boya koskocaman bir kitaplık yapabilirsiniz. Kitaplığınızın rengini beyaz seçebilirsiniz. Kitaplarınızın ciltleri evinizin rengi olacaktır. Rengârenk bir görüntü elde etmiş olacaksınız.
 • Evinizde dekorasyon yaparken zıt renklerde kullanabilirsiniz. Zıt renklerin kullanılması evinizi her zaman için farklı kılacaktır. Dışarıdan gelecek olan misafirlerinizin dikkatini çekecektir. Zıt renkler kullanarak ise risk almış olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

 1. Koltuk Modelleri Koltuklarınızın Arkasındaki Dekorasyon için yorumda bulun

  Koltuklarınızın Arkasındaki Dekorasyon için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Koltuklarınızın Arkasındaki Dekorasyon için ilk yorumu yapabilirsin.