Muhiku – Özel Gün Hediyeleri

Özel günler sevdiklerimize hediyeler alarak yüzlerini güldürdüğümüz, onları mutlu etmek için çabaladığımız zamanlardır. Hediyeler aracılığıyla değer verdiğimiz insanlara duygularımızı anlatma veya onları mutlu etmek için başvururuz. Anneler Günü, Babalar Günü, Tıp Bayramı, Avukatlar Günü gibi özel günlerde onlara küçük jestler yapmak isteriz.

Sevdiklerimiz için hediye seçmek ise oldukça zordur, zamanla hediyelerimiz birbirine benzemeye başlar ve hediye tekrarına düşeriz. Daha da kötüsü hediye almak istediğimiz kişiyi hiç mutlu etmeyecek klişe, kötü bir hediye tercih edebiliriz. Muhiku, yenilikçi hediye kutuları ile tüm hediye ihtiyaçlarımıza cevap vermektedir. Mutlu hissettiren hobi ve deneyim kutularını ister kendiniz, isterseniz sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Özel günlerde hediye ihtiyacı da özeldir. Muhiku, mevcut hediye kutularının yanı sıra özel günlerde yeni konsept kutular hazırlar. Dilerseniz Muhiku’daki en kullanışlı, en şık 5 Nisan Avukatlar Günü hediyesi seçenekleri ve 21 Haziran Babalar Günü hediyeleri önerileri ile yazımıza devam edelim.

Avukatlar Günü Hediyeleri

Avukatlar Günü ülkemizde 5 Nisan tarihinde kutlanmaktadır. Bu tarih İstanbul Barosu’nun Osmanlı döneminde 5 Nisan 1878 tarihinde ve Ankara Barosu’nun Atatürk tarafından 5 Nisan 1923’te açılması sebebi ile tercih edilmiştir. Kendilerini adalete ve hukuka adayan haklarımızın temsilcisi avukatlar için Muhiku’da birbirinden güzel hediye kutusu seçenekleri bulunuyor. Ofiste ya da evde sıcak içecekler tüketmekten keyif alan kişiler için değerlendirebileceğiniz avukatlar günü hediyesi seçeneklerinden ikisi; Dünya Çayları ve Dünya Kahveleri Kutusu.

Dünya Çayları Kutusu

Dünya Çayları Kutusu içerisinde 5 farklı ülkeye ait 6 çeşit çay bulunmaktadır. Doğanın hediyesi bu çaylar bize hem farklı ülkelerin kültürlerine ait lezzetleri tatma fırsatı sunuyor, hem de bağışıklık sistemimizi güçlendiriyor. Dünya Çayları Kutusu içerisinde blossom çayı (yasemin ve gül), hibiskus çayı, rooibos çayı, jasmine pearls çayı (yaseminli yeşil çay), Lady Grey çayı ve Moroccan mint çayı (naneli yeşil çay) bulunmaktadır. Dilerseniz bu kutu içerisine hediye notu, çay süzgeci, seramik kupa gibi ilaveler yapabilirsiniz.

Dünya Kahveleri Kutusu

Kahvesiz güne başlayamayan avukat sevdikleriniz için bu hediye kutusunu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dünya Kahveleri kutusu içerisinde 5 farklı ülkeye ait filtre kahveler bulunmaktadır. Colombia Hulia, Brasil Bella Giana, Kenya AA, Ethiopia Kochere, El Salvador Veracruz kahveleri ve 12 sayfalık 3. nesil kahve bilgi kitapçığı bulunmaktadır. Kutu içerisinde yer alan kahveler 50 gramlık paketler halinde olup ortalama 25-30 fincan kahveye karşılık gelmektedir. Bilgi kitapçığı ile deneyimlediğiniz kahvenin teknik özelliklerini, tat notalarını ve demleme yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Kutuyu french press, seramik kupa, çikolata gibi ürünler ekleyerek daha premium bir hale getirebilirsiniz.

Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Günü 2020 senesinde ülkemizde 21 Haziran’da kutlanacak. Biricik babamıza adanmış yılın en özel günlerinden biri olan Babalar Günü’nde tabii ki babamız için güzel bir hediye alarak yüzünü güldürmek isteriz.

Babaya hediye almak annelerden daha zordur. Kazak, gömlek, saat gibi klişe hediyeler ise artık karşı tarafta heyecan uyandırmamaktadır. Klişelerden uzak bir hediye için yenilikçi ve premium hediye kutularından örnekler vermek isteriz.

Erkeğe Premium Hediye Kutusu

Babalar günü hediyeleri için Muhiku’nun erkeklere özel hazırladığı hediye kutusunu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Son derece maskülen ve şık olan Erkeğe Premium Hediye Kutusu oldukça kullanışlıdır. Kutu içerisinde aile fotoğrafınız için biz çerçeve, 70 gr Honduras kahvesi, siyah seramik kupa, kahve aromalı mum, Rebul Dark Spice kolonya ve siyah termal kılıflı cam matara bulunmaktadır.

Erkeğe Hediye Kutusu

Muhiku’nun bir diğer erkeklere özel tasarlanmış kutusunu size tanıtmak isteriz. Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde seçtiğiniz bir kitap, 50 g Brezilya kahvesi, siyah seramik kupa, siyah bir tükenmez kalem, kahve aromalı mum ve Rebul Dark Spice kolonya bulunmaktadır. Dilerseniz kutu içerisine ek ürün ekleyerek kutuyu daha zengin bir hale de getirebilirsiniz.

Merkür Kutusu

Merkür Kutusu son derece sade ve şık bir hediye kutusudur. Deyim yerinde ise az ve öz ürünlerle son derece anlamlı bir deneyim kutusudur. Kutu içerisinde dünya çayları ve dünya kahveleri yer almaktadır. Lezzetli bir çikolata ve babanızın çalışma masasına sizden bir hatıra koyabilmesi için bir adet dekorasyon ürünü bulunmaktadır.

Kendi Hediye Kutunu Tasarla!

Babalarımız eşsizdir, tabii ki biz de onlara özel eşsiz hediyeler almak isteriz. Kendi kutunu yap, Muhiku’nun sunduğu istediğiniz ürünlerle hediye kutusu oluşturabildiğiniz premium bir hizmettir. İsterseniz babanıza hitap eden 2-3 ürün ile isterseniz 8-10 ürün ile kendi özgün hediye kutunuzu bütçenize göre tasarlayabilirsiniz. Kendi kutunu yap bölümünde çay, kahve, kitap, çikolata, dekorasyon ürünü, kişisel bakım ve güzellik ürünlerinden, ev/yaşam kategorisi, kırtasiye ve ofis kategorisine kadar çok geniş  bbir ürün yelpazesi mevcuttur. Seçtiğiniz ürünler hediye kutusu olarak düzenlenir ve sevdiklerinize ücretsiz kargo hizmetiyle teslim edilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

  1. Muhiku – Özel Gün Hediyeleri için yorumda bulun

    Muhiku – Özel Gün Hediyeleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Muhiku – Özel Gün Hediyeleri için ilk yorumu yapabilirsin.