Mutfak Duvar Dekorasyon Fikirleri

Mutfak dekorasyonları için son tasarım dergilerine bakmayı seviyorsunuz ancak büyük bir tadilat için ya zamanınız ya da bütçeniz olmayabilir. Mutfağınıza bir ev dergisine yakışır bir güncellemeyi nasıl yapacağınıza dair hızlı ve kolay ipuçlarımız var. En iyi yanı, bu mutfak dekorasyon fikirlerinin güzel bir şekilde karışması ve eşleşebilmesidir. Doğal olarak her şeyi önce göz hizasında görüyoruz ve yapabileceğiniz en dikkat çekici değişikliklerden biri mutfak duvarlarınızı dekore etmektir. Çoğu mutfak dekorasyon çabası cihazlara, tezgahlara ve pişirme aletlerine uygulanır. Ancak duvarlar, bir projeyle büyük bir etki yaratabileceğiniz yerlerdir. Mutfağınıza hızlı bir göz atın. Önce ne görüyorsunuz? Pis, sıkıcı bir duvar mı? Değişiklik yapmanın zamanı geldi. Mutfak duvar dekorunuzu kolay, tasarım konusunda bilgili değişikliklerle güncellemek, yemek pişirme ve yemek deneyiminizi değiştirecek. İşte mutfağınızın duvarlarını dekore edecek fikirler;

Üç Renkli Palet

Renk, bir odayı güncellemenin en hızlı ve en ucuz yollarından biridir. Ancak harika mutfak duvar renkleri tesadüfen oluşmaz. Sır, üç renkli palette: Renk 1: Değiştirilemeyen mevcut bir mutfak rengi. Bu, tezgahın veya dolapların rengi olabilir. 2 Renk: Seçtiğiniz nötr. 1. rengi tamamlayan yeni mutfak duvar rengi için kullanın. Bu, dekorunuzun arka planı olarak işlev görür. 3. Renk: Mutfağınızı benzersiz kılan renk. Genellikle paletinizle uyumlu, cesur ve beklenmedik bir renktir. Bar tabureleri, vazolar veya tencere gibi aksesuarlarınızı kullanın. Mükemmel üç renkli paleti bulmanın en iyi yolu, istediğiniz tonlardaki boya örneklerini alıp kombinasyondan memnun olana kadar karıştırmaktır.

Bir Odak Noktası Seçin

Mevcut mutfak dekorunuzu bir ziyaretçinin ilk kez göreceği şekilde görmeye çalışın. Mutfağınıza gidin ve ne fark ettiğinizi düşünün. Hoşunuza giden bir şey gördüğünüz ilk şey mi? Değilse, önce neyi fark etmeyi tercih edersiniz? Öncelikle bir nokta belirleyin. Odak noktaları dikkat çekicidir ve görsel olarak üzerinize atlar.

mutfak duvar dekorasyon fikirleri

Açık Raflar

Mutfağınızın dekorasyonunu yeni, modaya uygun renkler ve odak duvarıyla güncellediyseniz, katman eklemenin zamanı gelmiştir. Mutfak tasarımında son trend, dolaplar yerine açık raflardır. Bu görünüm, görsel alan yaratarak mutfağı aydınlatır.

Özenle Seçilmiş Mutfak

Kişiliğinizin dokunuşlarını ekleyerek mutfağınızı diğerlerinden ayırın. Duvar koleksiyonları, benzersiz olmaları ve sıkıcı bir duvarı ilginç hale getirmeleri nedeniyle tasarımcılar ve dergiler arasında popülerdir. En sevdiğiniz nesneleri bir araya toplayın ve bunları mutfak duvar dekoru olarak kullanın.

Mutfak Duvarınızı Kara Tahta ile Kişiselleştirin

Bir siyah kara tahta ucuzdur ve mutfağınızda vurgulu bir duvar süslemek için harika bir yoldur. Siyah, cesur, göz alıcı bir duvar tahtası ve sürekli değişen tebeşir sanatınız için mükemmel bir fondur.

Bir Cevap Yazın

  1. Mutfak Duvar Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    Mutfak Duvar Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mutfak Duvar Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.