NOKTA DUŞAKABİN

Mağaza mağaza dolaşmadan Duşakabin sahibi olmanın yolunu açan nokta duşakabin , Artan ürün sayısı ve kampanyaları ile marka bilinirliğini arttırmayı  başardı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse noktadusakabin.com; evinizden ayrılmadan duşakabinler hakkında bilgi edinip ücretsiz keşif talebinde bulunabileceğiniz internet sitesidir.internet sitesini kullanarak Sipariş talebinde bulunmak için, yapmanız gereken sadece bir ürün seçmek ve iletişim numaralarımızdan bizi arıyarak.Daha sonraki bütün işemler tarafımızdan yapılmaktadır.

Nisan 2011′de noktadusakabin.com’u istanbul’da hizmete girmesinden sonra gösterdiğiniz yoğun ilgi, nokta duşakabin hizmet bölgelerinin büyümesi ile temsilciliklerin hızla hayata geçmesinine neden olmuştur. Öğrendiğimiz kadarıyla şu an daha kararlı hale gelen sistem, Ankara,izmir ve bursa illerinden sipariş almaya  başlamış ve hzmet bölgesi sayısı 4′e ulaşmış. Aktif olarak çalışan mağaza sayısı ise 8 çıkmış durumdadır.

Online Keşif Talebinden Bunan Müşterilerin Talepleri kısa sürede değerlendilmekte olduğunu , ve ücretsi keşif servisi hizmeti verildiğinide paylaşmadan geçmeyelim.

nokta duşakabin

Duşakabin kampanyaları ve rekabetçi bir fiyatlama

Nokta duşakabin’nin şimdiye kadar sunduğu duşakabin kampanyalarının yanında jakuzi ve küvet ürünleri gibi kategoriledede kampanyalar yayına almış durumda. Üstelik nokta duşakabin’nin istanbul dışında üretici temsilcilekler ile  çalışmaya başlaması daha rekabetçi bir fiyatlamanın önünü açmıştır.

Nokta Duşakabin ürünlerini  inceleyip online sipariş verebileceğiniz nokta duşakabin firmasına ayit 6 adet web sitesi bulunmaktadır.bu web siteleri  Duşakabin,Duştekneleri  ve jakuzi  gibi ürünler hakkında bilgiler içermektedir.(Genel içerik) noktadusakabin.com (Duş tekneleri ),dustekneleri.org (jakuzi),jakuzi.biz (dusakabin,ru),duskabin.org ve dusakabin.tv gibi siteleri bulunmaktadır.

Firmanın tanıtım faaliyetleri için arama motoru optimizasyonu ve sanal mağaza ilan sitelerine  kayıt olma gibi konularda gerekli çalışmaları yapan nokta duşakabin, geçtiğimiz günlerde düzenlediği tanıtım toplantısı ile çalışmalarını bizlere aktardı.

Nokta duşakabin‘i Fatih tiryaki‘nin , dus tıme ve süper duş firmaları’nın iştiraki ile  hayata geçirdiği bir proje olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Önümüzdeki dönemde ülke çapına yayılarak büyüyecek olan nokta duşakabin başarılı bir geleceğin belirtisi olacağı gibi, bir çok duşakabin üreticisi firma ile temsilcilik anlaşması yapacaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. NOKTA DUŞAKABİN için yorumda bulun

    NOKTA DUŞAKABİN için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak NOKTA DUŞAKABİN için ilk yorumu yapabilirsin.