Oran tepe Mobilya

Bilindiği üzere alışveriş merkezleri oldukça geniş kapsamlı bir alana sahiptir. Bin bir çeşit ürünün bir arada olduğu ve en özel koleksiyonların hazırlanarak müşteriye hitap ettiğini de görülebilmektedir. Hem yaşam alanına, hem de birbirinden renkli olan mağaza detaylarına ulaşabilmek için yapılacak en güzel alışveriş seçimidir diyebiliriz. Tüm koleksiyonlarda aradığınız her şeye anında ve daha indirimli bir şekilde sahip olmak için zaman geçirebileceksiniz. Sadece yeme içmeden ve giyim kuşamdan ibaret olmadığı için şimdilerde alışveriş merkezlerinde bir de mobilya detayları yer almaktadır. Ev tekstilinden başlayarak hem evi hem de işyerleri için güzel parçalara ulaşabilirsiniz. Uzaklarda aramanıza gerek kalmayan Oran Tepe Mobilya şimdilerde alışveriş merkezi mağazaları ile de göz kamaştırmaktadır. Yeniliklere merhaba diyen ve kendini en güzel hali ile sergileyen alışveriş merkezi ayrıca iç dış mimarisi bakımından da görülmeye değer niteliklere sahiptir. Açık ve kapalı alanları yanı sıra dışarıda dahi yürüyüş yapabileceğiniz ve bol oksijen teneffüs edebileceğiniz bir havaya sahiptir. Kimi zaman şehrin merkezi gibi, kimi zamanda da gürültüden uzak olarak akıllarda kalabilir.

Şehir içi ve şehir dışı misafirlerini bile aynı anda karşılayabilecek niteliklere sahip olmasından dolayı alışverişin kalbi olarak da bilinebilir. Yetişkinlerin ve çocukların aynı anda keyifli zamanlar geçirmesi bakımından güzel detaylara sahiptir. Hiçbir yerde bulamayacağınız ve yeni çıkan ürünlerin bile koleksiyonlarına ulaşabileceğiniz Oran Tepe Home ile evinizi baştan yaratabilirsiniz. Beğenmeniz ve sipariş etmeniz durumlarında hızlı bir şekilde teslimat yapılarak yeri geldiğinde ürün değişikliğine bile gidebileceksiniz. Şimdiye kadar rakiplerinin en iyisine sahip olarak sizler karşına çıkan Ankara Alışveriş Merkezi aynı zamanda yaşam alanlarına da sahip olmaktadır. Dilerseniz projede yer alan yaşam alanlarından satın alabilir ve zevkinizi ikiye katlayabilirsiniz. En büyük firmaların ve en popüler markaların bir arada olduğu bu fırsatlar köşesi sayesinde alışverişleriniz çok daha karlı hale gelecektir. Boş zamanlarınızı veya iş hayatından ötürü bulduğunuz fırsatlar sayesinde hızlı bir şekilde ulaşım gerçekleştirerek eksiklerinizi tamamlayabileceksiniz. Giyim, ayakkabı, kozmetik, sağlık, oyuncak, çocuk grupları, ev tekstili, mobilya derken bir de sizlere çocuklarınız hoşuna gidecek olan aktivitelerden bahsetmek isteriz. Hem hafta sonları, hem de özel günlerde büyük bir emek harcanarak hazırlanan animasyon gösterileri ile çocuklarınıza keyifli bir gün yaşatabilirsiniz. Kendiniz için, sevdikleriniz için ve en önemlisi de misafirleriniz için geçirebilecek en güzel zamanları burada yaşayabilirsiniz.

Sabahın erken saatlerinde başlayarak akşamın geç saatlerine kadar hizmet alabileceğiniz bir alan olmasından dolayı haftanın 7 günü kesintisiz olarak ziyaret edebileceksiniz. Toplam olarak 4 kattan oluşan ve aynı zamanda hem içeride hem de dışarı doğru dönük olan 100 mağazanın yer aldığı Tepehome Ankara ile araç park sorununuzda tamamen ortadan kalmaktadır. 4 katlı 1200 araçlık otoparkı ile araç sorunlarınızı da ortadan kaldırmaktadır. Kendine güzellikler kattığı gibi aynı zamanda yakın çevresine de büyük katkılar sağlayarak yeni yerleşik alanının daha kıymetli olmasını sağlamıştır. Gürültüden uzak bir yer de sağlıklı bir yaşam ve keyifli bir alışveriş sürdürmek isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelmektedir. Şehrin nabzının attığı ve coşku ile hava teneffüsü yapıldığı çok kaliteli içeriklere sahiptir. Ev tekstili ve dış giyim dışında bir de acıktığınız zamanlarda sahip olabileceğiniz çok özel lezzetlerle de dünya mutfağını ayağınıza kadar getirmektedir. Ayrıca sıcak kahvenizi yudumlayabileceğiniz ve kitabınızı okuyabileceğiniz sessiz sıcak ortamları ile de göz bebeği olmaktadır. Güzel bir güne uyanmak adına geç kalmış sayılmazsınız.

Bir Cevap Yazın

  1. Oran tepe Mobilya için yorumda bulun

    Oran tepe Mobilya için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oran tepe Mobilya için ilk yorumu yapabilirsin.