Birbirinden Çarpıcı Cam Lavabo Modelleri

Banyo ve lavabolarımızda kullandığımız lavabolar, son dönemlerde birbirinden ilgi çekici ve sıra dışı modelleri ile özellikle ofis, cafe ve restoran dekorasyonlarında sıklıkla karşımıza çıkıyor.

Harika tasarımları ile adeta göz dolduran bu modelleri gördüğümüzde bizler de evlerimizde bu modellere yer vermeyi düşünüyor, banyo ve lavabolarımızın da evimizin bir parçası olduğunu bir kez daha hatırlıyoruz.

Özellikle bayanlar tarafından daha çok rağbet gören lavabo modelleri, yepyeni tasarımları ile banyo ve tuvaletlerimize ayrı bir güzellik katıyor.

Lavabo modellerinde son birkaç yıldır ön plana çıkan cam lavabo modelleri ise şüphesiz ki diğer standart lavaboların çoktan yerini almış gibi görünüyor.

Bu yazımızda en şık ve trend cam lavabo modellerini sizlerle paylaşmak ve size ilham verecek fikirlere değinmek istiyoruz.

İşte, hepsi birbirinden çekici, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak cam lavabo modelleri listemiz:

  • Çiçek motifli cam lavabo modelleri:

Gül, papatya, menekşe gibi farklı çiçek desenleri ile bezenmiş olan çiçek motifli cam lavabolar; en çok tercih edilen ve en beğenilen cam lavabolar listemizde ilk sırada bulunuyor.

Son derece iç açıcı olan bu modeller, kendinizi bir çiçek bahçesinde gibi hissetmenizi sağlıyor.

Özellikle country tasarımla döşenmiş evlerle birebir uyumlu olan bu modeller, adeta görenlerin içini açıyor.

Dekorasyonunuzda çiçekli obje ve aksesuarlar kullanmaktan hoşlanıyorsanız, çiçek motifli cam lavabo modellerine bir şans verebilirsiniz.

  • Çanak şeklindeki cam lavabo modelleri:

Çanak şeklinde tasarlanan, küçük banyo ve tuvaletler için eşsiz bir model olan bu lavabolar, hem oldukça az bir yer kaplıyor hem de şirin mi şirin görünüyor.

Altın sarısı, gümüş, pembe, kırmızı gibi pek çok rengi bulunan çanak cam lavabo modellerinden birini tercih ederek, şık bir banyoya sahip olabilirsiniz.

  • Dantel işlemeli cam lavabo modelleri:

Bayanların dantel tutkusunun farkında olan tasarımcılar tarafından hazırlanan dantel işlemeli cam lavabo modelleri, lavaboları yeniden yorumlayarak, lavabolara olan bakış açınızın değişmesini sağlıyor.

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan bu modeller, moda ve dekorasyonda hiçbir zaman limit bulunmadığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Biraz değişik ve gösterişli bir lavabo modeli arayışındaysanız, tercihinizi dantel işlemeli cam lavabolardan yana kullanabilirsiniz.

  • Akvaryum şeklindeki cam lavabo modelleri:

Sınırları biraz daha zorlayan ve imkansıza inanmayan kişiler için özenle tasarlanan akvaryum şekilli cam lavabolar, banyonuzu tek bir dokunuşla renklendiriyor.

Adeta çevresine enerji ve pozitivizm yayan bu modeller, en çok satan cam lavabo modelleri arasında yer alıyor.

Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

  1. Birbirinden Çarpıcı Cam Lavabo Modelleri için yorumda bulun

    Birbirinden Çarpıcı Cam Lavabo Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Birbirinden Çarpıcı Cam Lavabo Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.