En Trend Duvar Saati Modelleri

Saati öğrenmek adına daha çok cep telefonlarını kullandığımız teknoloji çağında çoğumuz, evlerimizde ve ofislerimizde duvar saatleri kullanmaktan vazgeçmiyor, duvar saatlerinin zamanı göstermenin ötesinde duvar dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında yer aldığını hiçbir zaman unutmuyoruz.

Öyle ki yatak odalarımızda, salonlarımızda, mutfaklarımızda çeşit çeşit duvar saatleri kullanmaktan büyük bir keyif alıyor, hiçbir zaman tükenmek nedir bilmeyen duvar saati modasına uygun olan modern saatler kullanmayı tercih ediyoruz.

Kısacası hem ofislerimizde hem de evlerimizde duvar dekorasyonunu saat ile taçlandırmayı ihmal etmiyoruz.

En trend duvar saati modellerini sizlerle paylaşmaya çalışacağımız bu yazımızda salonlarınızda, mutfaklarınızda, ofislerinizde kısacası tüm yaşam alanlarınızda büyük bir beğeni ile kullanabileceğiniz saat modellerini bilginize sunmak istedik.

İşte, 2019 sezonunun en gözde duvar saati modelleri:

  • Ahşap görünümlü duvar saatleri

Özellikle retro ve vintage konseptinde tasarlanan, ahşap görünümlü olmasına rağmen son derece modern görünen bu saatler; evlerinizde nostaljik bir ortam yaratmanıza olanak tanıyor.

Ahşap parçalar kullanmaktan hoşlanıyorsanız, bazen çiçekler bazen de hayvan figürleri ile tasarlanmış olan bu modele bir şans verebilirsiniz.

  • 3 boyutlu duvar saatleri

 

Duvar tablolarında, duvar kağıtlarında hatta parkelerde bile rastladığımız 3 boyut modası, 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da moda olacak gibi görünüyor.

3 boyutlu rakamları ile son derece teknolojik görünen, led ışık aydınlatmalı modelleri de bulunan 3 boyutlu saatleri, özellikle yatak odalarınızda kullanmaya bayılacaksınız!

  • Özel tasarım duvar saatleri

Sıradanlığın epey bir ötesinde olan özel tasarım duvar saatleri; bisiklet, baykuş, kedi motifleri, sevgiliniz ve sizin isminizin yer aldığı farklı tasarımları ile kendi saatini kendi yaratmak isteyenlere hitap ediyor.

Özel tasarım saat satışı gerçekleştiren internet sitelerinde nasıl bir saat satın almak istediğinizi dile getirdiğiniz takdirde dilerseniz kendiniz kullanacağınız dilerseniz de sevgilinize, ailenize, eşinize ya da arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz saatleri kendiniz tasarlayabiliyorsunuz.

  • Figürlü saatler

Şık bir araba, motor, fil, ev vb. figürlerinin yer aldığı bu saatler, eğlenceli ve seçkin tasarımları ile en çok satın alınan saat modelleri arasında bulunuyor.

Bir saatten daha çok bir tabloyu andıran bu modeller sayesinde hem saat hem de tablo ihtiyacınızı tek bir ürünle karşılayabiliyorsunuz.

  • Cam saatler

 

Tıpkı cam sehpalar ve cam objeler gibi 2019 yılında oldukça popüler olacak olan cam saatler; özellikle parçalı versiyonları ile duvarlarınızın büyük bir bölümünü kaplıyor.

Cam koleksiyonunuza yeni bir ürün eklemek adına camlı saat modellerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Şimdiden keyifli alışverişler…

 

Bir Cevap Yazın

  1. En Trend Duvar Saati Modelleri için yorumda bulun

    En Trend Duvar Saati Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Trend Duvar Saati Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.