Country Tarzı Mutfak Modelleri

Her ne kadar Türkiye sınırları içinde pek tercih edilmiyor olsa da, ABD başta olmak üzere dünyanın değişik noktalarındaki birçok ülkede tarzı mutfak modellerine olan ilgi hayli büyük. Mutfakların atmosferini çok daha otantik kılan bu tasarım akımına doğal renkler ve ahşap mobilyalar hâkim. Hayallerinizi süsleyen, içinde vakit geçirmekten zevk alacağınız mutfağı elde etmek için siz de Country mutfak tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız. Aşağıda yer alan 20 fotoğrafta birbirinden güzel Country mutfak modelleri yer alıyor. Siz de bu karelere baktıkça Country mutfakların ne kadar hoş durduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

Ahşap kullanımı yaygın

Bir evin en önemli bölümü olarak gösterilen mutfakların nasıl dekore edildiği, bir evin değerini belirleyen kriterlerin de başında gelir. Mutfak ne kadar güzel, şık ve kullanışlı tasarlanmışsa evin diğer odalarında da bu durum etkisini gösterir. mutfak tasarımlarında da bu anlayış hakimdir. Doğal malzemelerin kullanıldığı Country mutfak modellerinde koyu renkli ahşap mobilyalar sıklıkla karşımıza çıkar. Doğayla iç içe ve ferah bir görünüm oluşması için zeminde de ahşap döşemeler tercih edilir.

Bej, açık krem ve kahve gibi renk tonlarının da yer aldığı Country mutfak modellerinin en büyük avantajlarından biri, maliyet olarak da cazip olmasıdır. Sandalye, masa, tabure ve avize gibi mutfağın farklı bileşenlerini de yine Country tasarım akımına uygun modellerden tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Country Tarzı Mutfak Modelleri için yorumda bulun

    Country Tarzı Mutfak Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Country Tarzı Mutfak Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.