En Gözde Orta Sehpa Modelleri

Evlerimizde ve ofislerimizde kullandığımız, çoğu zaman gösterişli aksesuarlarla süslemeyi tercih ettiğimiz orta sehpalar, mobilyalarımız ve aksesuarlarımız ile uyumlu olmadığında maalesef ki tüm salon dekorasyonumuz, biz ne kadar özenirsek özenelim gözümüze güzel görünmeyebiliyor.

Bu yüzden de orta sehpa seçimi esnasında da son derece dikkatli davranmamız, almak üzere olduğumuz sehpanın odamıza yakışıp yakışmayacağını da göz önünde bulundurmamız, orta sehpaya yalnızca bir sehpa gözüyle bakma hatasına hiçbir şekilde düşmememiz gerekiyor.

En gözde sehpa modelleri başlıklı bu yazımızda salonunuza renk katacak, birbirinden modern ve gösterişli sehpa modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İşte, 2018 yılının en gözde sehpa modelleri listemiz:

  • Lake sehpalar:

Özellikle modern salonlarla birebir uyumlu olan lake sehpalar, salon dekorasyonunda abartıya kaçmaktan hoşlanmayan, minimalist seçimlerde bulunmaktan hoşlanan bey ve bayanlara hitap ediyor.

Toza ve kire karşı da oldukça dayanıklı olan bu tarz sehpalar, beyazın yanı sıra farklı renkleri ve modelleri ile salonumuzun havasını bir anda değiştirmeyi başarıyorlar.

Salonunuzda kullanacağınız ürünü mobilyalarınızı değiştirdiğinizde bile kullanmaya devam etmek yani uzun ömürlü bir orta sehpa seçiminde bulunmak adına tercihinizi lake sehpalardan yana kullanabilirsiniz.

  • Ahşap sehpalar

 

Daha çok vintage, İskandinav ve country dekorasyona sahip salonlarda kullanılan ahşap sehpalar; ahşap tutkunu olanlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Bir türlü geçmek nedir bilmeyen ahşap modası, en iyi ahşap sehpalarda hayat buluyor.

Ev ya da ofislerinizde ahşap obje, aksesuar ya da mobilya kullanmayı seviyorsanız, ahşap bir sehpa ile salon ya da ofis dekorasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

  • Cam sehpalar

Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak. Farklı şekilleri ve farklı desenleri ile ön plana çıkan cam sehpalar, küçük salonların adeta kurtarıcısı oluyor.

Fazla yer kaplamayan, aynı zamanda hoş görünümleri ile de dikkat çeken cam sehpalar; klasik ve gösterişli parçalar kullanmaktan hoşlananlara hitap ediyor.

Cam masa ve aksesuarlar, vazgeçilmezleriniz arasında yer alıyorsa, uzun yıllar daha moda olacak ve popülerliğini kaybetmeyecek gibi görünen cam sehpalardan birine şans verebilirsiniz.

  • Taş sehpalar

Bohem ve etnik dekorasyonun en büyük eşlikçileri arasında kabul gören taş sehpalar; dayanıklılıkları ve uzun ömürlülükleri sayesinde en beğenilen orta sehpa modelleri arasında bulunuyor.

Salaş tarzı simgeleyen taş sehpaları köy ve dağ evlerinin yanı sıra köy ve dağ esintilerinin bulunduğu ev ya da ofis dekorasyonunuzda da kullanabilirsiniz.

Orta sehpa seçiminde bulunurken odanızın ebatlarını da hesaba katmayı unutmamalı, odanızın daha küçük ve dar görünmesine neden olabilecek modelleri seçmekten kaçınmalısınız!

Şimdiden keyifli alışverişler.

 

Bir Cevap Yazın

  1. En Gözde Orta Sehpa Modelleri için yorumda bulun

    En Gözde Orta Sehpa Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Gözde Orta Sehpa Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.