En Güzel Penthouse Daire Dekorasyonları

Her geçen gün yeni yeni rezidans inşaatlarının başlandığı Türkiye’de insanlar artık normal dairelerdense güvenlikli site ve rezidanslara daha fazla ilgi göstermeye başlamış bulunuyor. Rezidans çılgınlığının son mertebesi ise Penthouse olarak da nitelendirilen, binaların en üst çatı katına kondurulan ve bünyesinde havuz dahi barındırabilen konutlar olarak karşımıza çıkıyor. En lüks otellerin kral dairelerini andıran Penthouse dairelerin tasarımları da hayli dikkat çekici. Boydan boya odaları kaplayan büyük camları, beyaz ve metalik renklerin yoğun kullanıldığı dekorasyonları ve mimari olarak çağın ilerisindeki tercihleriyle Penthouse dairede yaşamak insanlara gerçekten mükemmel bir deneyim vaat ediyor.

Lüks ve ihtişam bir arada

Yüzme havuzundan tutun, kendi süs bahçenizi oluşturabileceğiniz yeşillik alanına kadar birçok ekstra alana da ev sahipliği yapan Penthouse daireler ülkemizde giderek yaygınlaşıyor. Aşağıda yer alan Penthouse daire dekorasyonlarına baktığınızda siz de insanların neden bu tür dairelere çok fazla ilgi gösterdiğini daha iyi anlayacaksınız. İtalyan fotoğrafçı Regan Wood tarafından çekilen bu fotoğraflar, İtalya’daki bir Penthouse daireye ait. Sizce de harika bir mimariye sahip değiller mi?

Beyaz rengin sıklıkla kullanıldığı bu dairelerdeki ahşap mobilya ve tasarım öğelerine yer verilmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Böylece hem geleneksel ve doğal, hem de ve yenilikçi bir tasarım çizgisi harmanlanmış olunuyor. Evde yaşayanların günlük iş akışını kolaylaştıran mobilya ve eşyalar da cabası.

Bir Cevap Yazın

  1. En Güzel Penthouse Daire Dekorasyonları için yorumda bulun

    En Güzel Penthouse Daire Dekorasyonları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Güzel Penthouse Daire Dekorasyonları için ilk yorumu yapabilirsin.