En Popüler 7 Dış Cephe Boya Rengi

2021’de en iyi dış cephe renklerini seçmek göz korkutucu olabilir. Bir ev sahibi olarak evinizin dışını boyamak büyük bir yatırımdır. Buna göre, gelecek yıllar boyunca kaldırım çekiciliğini koruyan zamansız ama modern bir ev rengi bulmak istiyorsunuz. İşinizi kolaylaştırmak için tüm trend renkleri ve klasik ev kombinasyonlarını sıraladık. Trend olanlardan klasik nötr alt tonlara kadar, 2021 listemizi oluşturan 7 dış cephe rengi burada.

Sonbahar Kırmızısı

İnsanlarda kırmızıdan daha fazla duygu uyandıran çok az vardır. Evler için dış cephe rengi olarak, ahır kırmızısını anımsatan kırmızılar neredeyse evrensel olarak popülerdir. Doğru yapıldığında, Sonbahar Kırmızısı ev dış cephe kaplama rengi, ev sahiplerine nostalji duygusu yaratabilir.

Dış Cephe

Kıyı Mavisi

Son birkaç yılda mavinin tüm tonları popülaritesini muazzam bir şekilde artırdı. Mavi, nötr tonlara kıyasla cesur bir olabilir, ancak aynı zamanda sakinleştirici çağrışımlara sahiptir ve izleyicilerde dinginlik ve huzur hissi uyandırır. Berrak beyaz süslemeli, zengin bir Sahil Mavisi renginde boyanmış evler, ziyaretçilerin deniz manzarasından aldıkları huzur ve esenlik hissini akla getiriyor.

Kaldırım Taşı Grisi

Gri, son birkaç yıldır herkesin sevdiği sıcak yeni nötr gölge oldu. Nötr bir fikirden hoşlanan, ancak ten rengi veya krem ​​tonları konusunda çılgın olmayan herkes, kaldırım taşı gibi grilerin zengin güzelliğini takdir edebilir. Bu zengin renk, siyah ve beyaz tonlarıyla iyi uyum sağlar.

Orman Yeşili

Kırsal alanlarda bulunan evler, genellikle onları çevreleyen doğayı çağrıştıran birçok farklı yeşil tonla boyanır. Bu, Orman Yeşilini bu alanlarda görülen en popüler renklerden biri yapar. Orman Yeşili, yaz ortasındaki ağaçların rengini çağrıştırır, ancak aynı zamanda siyah bir panjur veya kırmızı bir ön kapı gibi bazı cesur vurgulara ihtiyaç duyan evler için bir arka plan rengi olarak da işe yarar.

Granit Gri

Gri, birçok tonda gelen çok yönlü bir renktir. Granit Gri, neredeyse evrensel olarak hoşa giden, tüm bölge ve alanlarda iyi sonuç veren daha açık, daha nötr bir gridir. Kaldırım taşı renginden daha hafif, daha sıcak bir alt tonla Granit Gri, açık nötr rengin istendiği, ten rengi veya kremin istenmediği birçok mimari stilde kıyıdan kıyıya kullanılabilir.

Keten Beyaz

Keten beyazı, zarif, klasik bir ev paleti oluşturmak için mükemmel bir arka plan rengidir. Siyah panjurlar ve kırmızı bir kapı ile eşleştirilen Keten, bir evin daha cana yakın ve daha sade görünmesine yardımcı olabilecek biraz daha sıcak bir beyaz tonudur.

Hasır Rengi

Açık renkli evler hemen hemen her yerde popülerdir ve Hasır, alanı renkle boğmadan dış cephenizde özel bir şeyin ipucuna sahip olmanızı sağlayan başka bir renktir. Bu yumuşak kırık beyaz, tam olarak krem ​​veya bej değil, birçok mimariyle güzel bir şekilde uyum sağlayan benzersiz bir ton.

Bir Cevap Yazın

  1. En Popüler 7 Dış Cephe Boya Rengi için yorumda bulun

    En Popüler 7 Dış Cephe Boya Rengi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Popüler 7 Dış Cephe Boya Rengi için ilk yorumu yapabilirsin.