Evinize Renk Katacak İpuçları

Evinizin renksiz ve hareketsiz olduğunu düşünüyor, çeşitli aksesuarlar ile renk katmak istiyor iseniz sizlere pek çok ufak ancak etkili ayrıntı ile nasıl güzel ve ferah bir ev ortamı yaratabileceğinizi aktarmak istiyoruz.

renkli kitaplık

Evinize ve hayatınıza renk katmak için salon veya oturma odalarınızda renkli kitaplıklar tercih edin. Alacağınız modern ve çok gözlü kitaplığı çeşitli renkli aksesuarlar ile süsleyerek hem kitaplarınızı hem de aksesuarlarınızı sergileyebilirsiniz. Her mobilya ile uyumlu olacak renkli kitaplıklar koyacağınız ortamında renk cümbüşü içerisinde modern ve şık görünmesini sağlayacak.

renkli duvarlar

Evler için artık tek renk standart duvarlar tercih edilmez iken duvarlarınıza renk katmak için çeşitli süslemeleri kullanabilirsiniz. Bununla birlikte eğer duvarlarınızı boyamak istemiyor iseniz çeşitli tablolar ve alternatif renkli aksesuarlara göz atabilirsiniz.

renkli kapaklarSalonunuzda, oturma odanızda, çocuk odanızda veya mutfağınızda bulunan kapaklı dolapları renklendirme zamanı. Pek çok farklı renk ile kapakları şenlendirebilir, bulunduğunuz ortama şık ve modern bir hava katabilirsiniz. Renklerin uyumuna dikkat etmeniz durumunda ekonomik şekilde güzel ve değişik bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

desenler

Artık tek renk mobilyalara veda ederek rengarenk desenlere sahip mobilyalar ve aksesuarları evinize katın. Farklı renk tonlarının uyumu evinize güzel bir hava katacak. Eğer mobilyalarınızın renkli olmasını sağlayamıyor iseniz yukarıdaki örneğimizde göreceğiniz gibi bir hazırlayabilirsiniz. Gerek kullanılan nevresimlerin renkleri ve desenleri gerekse de aksesuarlar ilgi çekici olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Evinize Renk Katacak İpuçları için yorumda bulun

    Evinize Renk Katacak İpuçları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evinize Renk Katacak İpuçları için ilk yorumu yapabilirsin.