İçinde Yaşamak İsteyeceğiniz Muhteşem Garaj Tasarımları

Çoğu insan için garaj, arabaları güvenli bir şekilde saklamak ve eski püskü eşyaları depolamaktan başka hiçbir anlam ifade etmez. Günlük hayatta kimsenin garajları çok daha güzel ve estetik bir görünüşe kavuşturmak gibi kaygısı yoktur. Ancak konu lüks malikanelere ve villalara gelince iş değişir. Milyonlarca liraya satılan ihtişamlı evlerde garajlar normal evlerin aksine birkaç metrekarelik alanlardan ibaret değildir. Aksine, zengin insanlar lüks garajları odalarıyla birleştirerek günlük işlerini hallederken arabalarına keyifle bakma yolunu tercih ediyorlar. Havuzu veya kütüphanesini araba garajıyla aynı ortamda kullananların sayısı azımsanacak gibi değil nitekim.

Lüks arabası olanlar veya antika araba koleksiyonculuğu yapan zengin insanlar, araba tutkularını hayatlarının her alanına taşımak istedikleri için garajlarını gözden ırak yerlerde tutmak istemiyor. Hal böyle olunca da arabaları göz önünde bulundurmak ve dış etkenlerden olabildiğince az etkilenmesini sağlamak için evlerinin içine dahil edebiliyorlar. Böylece kitap okurken, dostlarıyla sohbet ederken arabalarıyla da hemhal olabiliyorlar.

Aşağıdaki fotoğraflarda birbirinden lüks ve ihtişamlı 16 adet garaj tasarımı yer alıyor. Eğer bir gün süper hızlı arabaları satın alabilecek kadar zengin olursanız, siz de bu karelerden ilham alarak hayalinizi süsleyen garajları hayata geçirebilirsiniz. Aynı zamanda “Bir garaj ne kadar güzel olabilir ki?” sorusunun cevabını da hemen alttaki fotoğraflara bakarak bulabilmeniz mümkün. Hiçbir masraftan kaçınılmazdan tasarlanan bu sizi de baştan çıkaracak…

Bir Cevap Yazın

  1. İçinde Yaşamak İsteyeceğiniz Muhteşem Garaj Tasarımları için yorumda bulun

    İçinde Yaşamak İsteyeceğiniz Muhteşem Garaj Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İçinde Yaşamak İsteyeceğiniz Muhteşem Garaj Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.