İstikbal 2015 Yatak Odası Mobilyaları

Ülkemizin en kaliteli mobilya markaları arasında yer alan ve ilk akla gelen firma olan İstikbal Mobilya, 2015 yatak odası takımları ile mobilya sektöründe ne kadar iddialı ve güvenilir olduğunu bizlere bir kez daha gösteriyor. En güzel ve modern yatak odalarının yer aldığı 2015 koleksiyonunu sizler için inceleyerek modelleri tanıtmak istiyoruz.

Lavinia Yatak Odası Takımı

lavinia

İstikbal Mobilya 2015 yatak odası takımları arasında dikkat çeken en yeni modellerin başında Lavinia yatak odası takımı geliyor. Klasik motifleri ile ön plana çıkan Lavinia yatak odası takımı hem modern hem de şık bir yatak odasına sahip olmanızı sağlayacak. İlk olarak dikkat çeken ayrıntılar arasında döşemeli yatak başlığı çeker iken Lavinia yatak odası takımı 6’lı gardırop, 150’lik, 160’lık ve 180’lik karyola ve başlık, tuvalet masası, tuvalet aynası, komodin, şifonyer ve sandalyeden oluşarak sizlere sunulmaktadır.

Sedef Yatak Odası Takımı

sedef

Bir diğer 2015 İstikbal yatak odası takımı olan Sedef yatak odası takımı da bu sene oldukça fazla tercih edilecek. Özellikle işlevselliği ile ön plana çıkmakta olan Sedef yatak odası takımı bayanların hayalini kurduğu yatak odasını sunuyor. 5 ve 6 kapılı oldukça fonksiyonel ve kullanışlı gardırobu ile göz alan Sedef yatak odası takımı içerisinde yer alan tüm parçaları birden fazla işlevi ile kullanabileceksiniz.

Eğer sizde mobilya tercihinizi İstikbal Mobilya’dan yana kullanacak iseniz hiç zaman kaybetmeden İstikbal Mobilya mağazalarını ziyaret ederek tüm yatak odası takımlarına göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. İstikbal 2015 Yatak Odası Mobilyaları için yorumda bulun

    İstikbal 2015 Yatak Odası Mobilyaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstikbal 2015 Yatak Odası Mobilyaları için ilk yorumu yapabilirsin.