KitchenDraw İle Mobilya Tasarımı

ile ilgili bölümlerde okuyanların yanı sıra bu alanda çalışanların da kullandığı bir program olan Kitchen Draw ile siz de dilediğiniz şekilde üç boyutlu tasarımlar çizebilir, mobilya tasarımlarınızı dijital ortama aktarabilirsiniz. Programda hazır pek çok araç bulunuyor. Özellikle katalog tasarımı yapmaya çalışanların işini kolaylaştıracak türden çok sayıda masa, sandalye gibi objenin yer aldığı Kitchen Draw adlı sayesinde siz de pek çok işinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

100 civarında kapak modelinin bulunduğu bu mobilya tasarım programında tek tıkla projelerinize taç, baza, ışık bandı ve tezgah ekleyebilir, özel banyo modül ve aksesuarları ile işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Kullanılan modüllerin en boy gibi ölçülerini de yine tek tuşla değiştirme imkanı sunan bu program sayesinde hem 2D, hem de 3D tasarımları kolaylıkla çizebilirsiniz.

İstediğiniz açıya sahip duvar, kolon ve kiriş çizmenin yanı sıra programda kullanacağınız özellikler sayesinde dolap kapaklarını açıp kapama niteliklerini de ekleyebilirsiniz. Mobilya tasarımlarında farklı ve dokular kullanabilmeyi sağlayan Kitchen Draw adlı mobilya tasarım programını kullanarak yalnızca katalog çizimlerinizi değil, aynı zamanda kişisel çalışmalarınızı da hazırlayabilirsiniz.

Hazırladığınız projeleri, program aracılığı ile e-posta ile de gönderebilir, bu sayede ek zahmete de girmemiş olursunuz. Farklı tasarım programları ile vakit kaybetmek yerine son derece esnek ve tasarım harikası çalışmalara imza atmanız çok daha kolaylaşacak.

Bir Cevap Yazın

  1. KitchenDraw İle Mobilya Tasarımı için yorumda bulun

    KitchenDraw İle Mobilya Tasarımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KitchenDraw İle Mobilya Tasarımı için ilk yorumu yapabilirsin.