Mobilya ve Dekorasyon Ürünlerinizi OpenCart İle Online Satın

Fiziksel bir mağazaya sahip olmak kendi avantajlarını da beraberinde getirirken, mobilya satan veya kendi eşyalarını yapan herkes bir e-ticaret web sitesine sahip olmaktan büyük ölçüde yararlanabilir. İşletmenizi tek bir alanda sınırlamak yerine, erişiminizi uzak mesafelere genişletebilir ve her zamankinden daha fazla müşteri kazanabilirsiniz. İşte bir işletme olarak çevrimiçi mobilya satma konusunda bazı tavsiyeler.

Mobilya Toptancıları İle İlişkiler Kurmak

Mobilya, boyutları nedeniyle diğer ürün türlerine göre stokta tutulması daha zor olabilir. E-ticaret işiniz için büyük bir envanter istiyorsanız, toplu olarak satın alabileceğiniz çok sayıda mobilyaya erişimi olan toptancılar bulmanız gerekecektir. Çevrimiçi iş yürütmek, erişiminizi ev alanınızın dışına genişletmenize olanak tanır ve bu distribütörler, ürünlerinizi çeşitli yerlerde depolayabilir.

Dışarıda pek çok saygın toptancı var, ancak aynı zamanda meşru şirketler olarak gizlenmiş birçok dolandırıcı da var. Muhtemel ortaklar hakkında kapsamlı araştırmalar yapın ve sağlam incelemelere, fiyatlara ve kaliteye sahip olanları bulun. Şirketiniz için doğru ortağı bulabildiğiniz sürece, dropshipping, işletmeniz için bir nimet olabilir.

Uygun Nakliye Kanallarını Seçin

Ürünlerinizi müşterilerinize teslim etmenin de bir yolunu bulmanız gerekecek. Bununla birlikte, belirli mobilya türleri bir yük kamyonunda çok yer kaplayabilir ve tüm setler daha da fazla yer gerektirebilir. Müşteriler ayrıca siparişlerinin hızlı ve mükemmel durumda gelmesini bekleyecek ve bu da bunu daha da zorlaştırabilir.

Bu nedenle nakliye şirketlerinizi akıllıca seçmelisiniz. Büyük ve ağır eşyaları uzun mesafelerde taşımak için kaynaklara sahip olmalı ve durumlarını uygun paketleme yöntemleriyle korumayı taahhüt etmelidirler. Doğru taşıyıcıları ve doğru tedarikçileri bulursanız, siparişler sorunsuz bir şekilde akabilir ve müşteriler memnun kalır.

Ürünleriniz Hakkında Haber Verin

Her zaman yeni mobilya arayan insanlar vardır ve tam olarak istediklerine sahip olabilirsiniz. Buna rağmen, neye sahip olduğunuzu bile bilmiyorlarsa, sattıklarınızı almayacaklar. Ürünlerinizi tanıtmak için tek tek veya aynı anda bir dizi pazarlama stratejisi kullanabilirsiniz.

Bir web sitesine sahip olmak bunu çok daha kolay hale getirir: Çok çeşitli pazarlardaki e-ticaret şirketleri, e-posta patlamalarını ve sosyal medyayı kapsamlı şekilde kullanabilir. Mobilya pazarındaki birçok şirket, daha fazla görünürlük elde etmek için iç gibi ilgili alanlardaki web siteleri ve şirketlerle ortaklıklar aramaktadır. Ne yapmayı seçerseniz seçin, insanları mağazanızın var olduğu ve istediklerine sahip olduğu konusunda bilgilendirmeye çalışın.

Mağazanız İçin Esnek Bir e-Ticaret Platformu Kullanın

İnternette birçok çevrimiçi mağaza oluşturucu bulacaksınız, ancak bunların hepsi size aynı araçlara ve kaynaklara erişim sağlamaz. Çekici ve kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturmaya çalışan herhangi bir işletme, ancak titiz bir araştırma ve karşılaştırmadan sonra bir e-ticaret platformu seçmeli ve özel ihtiyaçlarını karşılayan birini seçmelidir.

Özellikle, birden çok ödeme ağ geçidi, çok sayıda yararlı uygulama, çeşitli tedarikçiler ve taşıyıcılar ve diğer platformlarla entegre olabilen bir çözüm bulmalısınız. Bu şekilde, sitenizi özelleştirmek için kendinize çok çeşitli seçenekler sunabilir ve aynı zamanda müşterilere sitenizle nasıl etkileşime girebilecekleri konusunda geniş bir seçenek yelpazesi sunabilirsiniz. Bu seçimleri sınırlarsanız işinizin büyümesini sınırlama riskiyle karşı karşıya kalırsınız, bu nedenle sizi istediğinizi yapmak için özgür kılan bir platform kullanın.

OpenCart İle Satışlara Başlayın

OpenCart, tek bir arka uçtan birden çok çevrimiçi mağazayı yönetebilen, kullanımı kolay, güçlü, Açık Kaynak çevrimiçi mağaza yönetimi programıdır. İdari alan sadece formları doldurarak ve “Kaydet” i tıklayarak. Mağazayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için profesyonel olarak yazılmış birçok uzantı vardır.

Bir OpenCart mağazası, kurulumdan hemen sonra sipariş almaya hazır olabilir. Tek yapmanız gereken, onu sizin için yüklemektir, birçok ücretsiz veya düşük maliyetli şablon sitesinden bir şablon seçin ve ürün açıklamalarınızı ve fotoğraflarınızı seçin, birkaç ayara tıklayın. Bu sayede internetten el yapımı ürün satmak için siparişleri kabul etmeye hazır hale gelirsiniz. Siparişlerinizden sonra ödeme sistemi olarak kredi kartı veya kapıda ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

 

Hemen bir tema seçerek girişiminize başlayabilirsiniz : https://www.opencartglobal.com/opencart-tema

Bir Cevap Yazın

  1. Mobilya ve Dekorasyon Ürünlerinizi OpenCart İle Online Satın için yorumda bulun

    Mobilya ve Dekorasyon Ürünlerinizi OpenCart İle Online Satın için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mobilya ve Dekorasyon Ürünlerinizi OpenCart İle Online Satın için ilk yorumu yapabilirsin.