Modern Cafe Dekorasyon Önerileri

Gittiğiniz bir ortamda nelere dikkat edersiniz? Ortamın şık ve güzel olmasına mı yoksa ışıklara mı? Son yıllarda hemen hemen tüm cafeler artık büyük bir özen ve titizlik ile hazırlanır iken bizde modern bir cafe oluşturabilmeniz için sizlere önerilerde bulunacağız.

Yeni bir işe başlayacak ve bu iş dalını bir cafe olarak hazırlamak istiyor iseniz öncelikle belirli bir konsept üzerinde durmalısınız. Peki nasıl mı? Hangi alana, hangi kişilere hitap edeceğinizi önceden kararlaştırmalı ürünlerinizi ve malzemelerinizi ona göre seçmelisiniz.

cafe dekorasyon

Yukarıda yer alan cafe dekorasyonunda sadece 3 renk kullanılmış ve ferah bir alan yaratılmak istenmiş. Duvarlarda gömme olarak yer alan aksesuarlar ise mobilyalara farklı bir hava katıyor.

cafe

Üstte yer alan cafe dekorasyonunda ise farklılık kazanmak için oturacak alanlar özel olarak yapıldığını görüyoruz. Sıradan sandalye ve masalar kullanmak yerine daha çekici ve özgün mobilyalar istiyor iseniz sizde iş yeriniz için bu şekilde bir mobilya tercih edebilirsiniz.

Cafe içerisinde kullanacağınız aksesuarlar yukarıda sizlere belirttiğimiz önceden belirleyeceğiniz konsept ve ilgi alanına uygun olmalıdır. Örnek vermemiz gerekir ise motorculara özel bir cafe hazırlayacak iseniz içerisinde yer alan aksesuarlarını motor maketleri, posterleri ve aksesuarlarından olmalıdır. Renk olarak ise trend renkler açık renklerden oluştur iken renk seçimini de yine konsepte ve mobilyalara uyumlu olmalıdır. Cafeniz için aydınlatma için ise asma tavan ve hafif kısık ışıklar tercih etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Avize dedi ki:

    Avizeler çok güzel nereden edinebilirim ?