Popüler Yatak Odası Takımları

2019 yılında evlilik planları yapacak olan çiftler evlerinin eşyalarını almak için mağaza mağaza dolaşmaya başlamışlardır. Size bu makalede 2019 yılının trend olan odası modellerinden bahsedeceğiz. Makalemizi okuyarak 2019 yılının en trend yatak odası markaları ve modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1- MODA LİFE- Blueline Yatak Odası Takımı

Bu senenin en şık yatak odası takımlarından biri olan bu takım; başlık, iki kapaklı sürgülü gardırop, iki adet komidin, şifonyer ve puftan oluşmaktadır. Bu takımda genel itibari ile indigo renk kullanılmış ve bu renk ceviz rengi ile kombine edilmiştir.

 

Gardırop genişliği; elbiselerin depolanabilmesi için yeterli büyüklükte olup, raflı bölmeler, elbise askılığı ve çekmeceler de bulunmaktadır. Gardırobun iki ve üç sürgülü olmak üzere iki alternatifi bulunmaktadır.

 

Ünite kapak ve çekmecelerinde yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır. Komodinlerde iki adet çekmece kullanılarak daha fazla eşya muhafaza etmesi sağlanırken; yerden yüksek ayaklar ile kolay temizlik yapılabilmesi sağlanmıştır. Yatak başlığı Travers, hem 150 hem de 160’lık baza sistemleri ile uyumludur. Bu şık ve gösterişli yatak oda takımının fiyatı 6.990 TL’dir.

 

2- BELLONA- Mistral Yatak Odası Takımı

Bu yatak odası takımı beyaz renkten vazgeçemeyen kişiler için oldukça ideal olacaktır. Estetik bir görüntüye sahip olan bu yatak odası takımı oldukça fonksiyoneldir. Ana olarak kullanılan beyaz rengin yanı sıra yatak odası takımı altın sarısı detayları ile dikkat çekmektedir.

 

Takımın bütün ürünlerinde temizliği kolaylaştırmak amacı ile yerden yüksek ayaklar kullanılmıştır. Son kalite malzeme kullanılarak üretilen bu takım; kanserojen madde içermeyen malzemelerden üretilmiştir.

 

2019 yılının yeni ürünlerinden biri olan bu yatak odası takımının gardırobu; 5 kapılı ve 6 kapılı ister sürgülü ister kapaklı seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Bu şık yatak odası takımın;

 

– 5 Kapılı ve 150/160 Başlıklı olan seçeneğin fiyatı: 7.625 TL’dir.

– 6 Kapılı ve 150/160 Başlıklı olan seçeneğin fiyatı: 8.459 TL’ dir.

– Sürgü Kapaklı ve 150/160 Başlıklı olan seçeneğin fiyatı ise: 8.885 TL’dir.

 

3- İSTİKBAL- Rosalina Yatak Odası Takımı

Bu yatak odası takımında opak beyaz ve pudra tonları renkler kullanılmıştır. Kanserojen madde içermeyen son sınıf malzemelerden üretilmiştir. Tüm ürünlerinde temizlik kolaylığı açısından yerden yüksek ayaklar kullanılmıştır. İsteğe göre 5 veya 6 Kapılı ya da ve sürgülü gardırop alternatifleri mevcuttur. 2019 yılının bu şık ve gösterişli yatak odası takımının;

 

– 5 Kapılı olanın fiyatı 6.998 TL’dir.

– 6 Kapılı olanın fiyatı 7.368 TL’dir.

– Sürgü Kapılı olanın fiyatı 7.198 TL’dir.

Bir Cevap Yazın

  1. Popüler Yatak Odası Takımları için yorumda bulun

    Popüler Yatak Odası Takımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Popüler Yatak Odası Takımları için ilk yorumu yapabilirsin.