Salon Dekorasyonunuzu Şaha Kaldıracak En Güzel Avize Modelleri

İş dönüşü bir an önce yollarına düştüğümüz evimiz; şüphesiz ki adeta bizleri temsil eden, karakterimizi, zevklerimizi, nelerden hoşlandığımızı yansıtan, bir nevi bizimle özdeşleşen sahip olduğumuz en değerli varlıklarımız arasında bulunuyor.

İster küçük ister büyük bir evde yaşıyor olalım; evimizi sevmemiz ve kendi beğenimizle dekore etmemiz çoğu zaman bizim için yeterli olabiliyor. Yani evimize tıpkı gözümüz gibi bakıyor, kendimiz için dilediğimiz tüm güzelliklerin aynısını evimizde de görmek istiyoruz.

Güçlü bir dekorasyonun evi güzelleştiren en önemli faktör olduğunun bilincindeyseniz; salon dekorasyonunuzu şaha kaldıracak en güzel avize modellerine değindiğimiz bu yazımızı mutlaka okumanızı öneriyoruz.

İşte, evinizin en nadide odası olan salonlarınızda kullanabileceğiniz birbirinden hoş avize örneklerimiz:

  • Ledli avizeler

Teknolojinin dekorasyon dünyasını da sarıp sarmaladığının en somut örneklerinden biri olan ledli avizeler; gerek görsellikleri gerekse de fonksiyonel oluşları sayesinde son zamanların en çok satın alınan avize modelleri arasında bulunuyor.

Uzaktan kumanda kontrolüyle açılıp kapanabilen bu avizeler; ışığı kapatmak istediğimizde yerimizden kalmak zorunda olduğumuz anlarda yardımımıza koşarak, özellikle büyük salonlarda bize kolaylık tanıyor.

Beyaz ve sarı gibi temel renklerin yanı sıra mavi, yeşil, kırmızı led ışıklı modelleri de bulunan ledli avizeler; sevgilimizle baş başa bir akşam yemeği yemek istediğimizde salonumuzda loş ve romantik bir ortam yaratmamamıza da fırsat sunuyorlar.

Hatta ledli avizelerin yatak odalarımızda kullanabileceğimiz pembe ışık yansıtan versiyonları da bulunuyor.

Salonunuzun hem daha gösterişli olması hem de farklı renkteki ışıkları dilediğiniz zamanlarda kullanabilmek adına ledli avizelere bir şans verebilirsiniz.

  • Kristal avizeler

Özellikle eskiden oldukça popüler olan ancak son zamanlarda pek çok evde rastlayamadığımız kristal avizeler; daha çok zerafetten ve şafşatadan hoşlanan bayanların evlerini süslemeyi sürdürüyor.

Yani kristal avizelerin artık demode olduğunu düşünüyor ve bu yüzden de kristal avize satın almaktan çekiniyorsanız, tam anlamıyla yanıldığınızı söyleyebiliriz.

Ancak kristal avizelerin her mobilya ile kullanımının pek de mümkün olmadığının altını çizmek istiyoruz. Şayet evinizde modern mobilyalardan daha çok klasik parçalar yer alıyorsa kristal avizelerle salon dekorasyonunuzu şaha kaldırabilirsiniz.

Görenleri adeta büyüleyen, herkesi kendine hayran bırakan kristal avizeleri dekorasyonunuzda taşlı mobilyalar ve görkemli aksesuarlar kullanmaktan hoşlanıyorsanız tercih edebilirsiniz.

  • Rustik avizeler

 

Başına buyruk, özgürlüğüne düşkün, bekar bey ve bayanların evlerinde sıklıkla rastladığımız, doğadan ilham alınarak tasarlanan rustik avizeler; 2018 avize modelleri arasında dikkat çekmeyi başaran bir diğer avize modeli.

Evinizde daha çok ahşap mobilyalar kullanıyorsanız, country ya da vintage stili doğrultusunda dekore ettiğiniz bir evde aşıyorsanız; rustik avizelerin sizin için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Salon Dekorasyonunuzu Şaha Kaldıracak En Güzel Avize Modelleri için yorumda bulun

    Salon Dekorasyonunuzu Şaha Kaldıracak En Güzel Avize Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Salon Dekorasyonunuzu Şaha Kaldıracak En Güzel Avize Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.