Yatak Odası Dekorasyonunda Fark Yaratacak 6 Tüyo

Bu yazıda, dekorasyonu için hızlı ve yatak odanıza farklı tarz sağlayacak bazı ipuçları vereceğiz! Çoğu insan her gece yatak odasında ortalama 8-10 saat kullanmaktadır. Yatak odanızda çok fazla zaman geçirdiğiniz için, dinlendirici bir alan olmalıdır. Yatak odanızı değiştirmek için dışarı çıkıp tüm yeni mobilyaları satın almanıza ve duvarları yeniden boyamanıza gerek yok. Yatak odanızın dekorasyonunu hızlı bir şekilde değiştirmek için yapabileceğiniz birkaç hızlı şey.

Yatağını Nereye Yerleştireceksin

Yatağınızı hareket ettirmek, yatak odanızın görünümünü tamamen değiştirebilir. Küçük bir yatak odanız varsa bir duvara yerleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Durum buysa, işleri değiştirmek için farklı bir duvara doğru taşımayı deneyin. Yerleşimi biraz daha eğlenceli hale getirmek için belirli bir açıyla konumlandırmak gibi, yaratıcı olun.

Yeni Çarşaflar Alın

Zamanınız kısaysa, odanın rengini değiştirmek biraz imkansızdır. Bununla birlikte, yatağınızı değiştirmek, büyük bir etkiye sahip olabilecek hızlı bir dekorasyon değişikliğidir. Yeni bir çarşaf setine, bir yorgana, kırlentlere ve hatta yeni bir yorgana yatırım yapmak, zamanınız kısıtlı olduğunda odaya kişilik katabilir. Odanıza biraz boyut kazandırmak için dokuları ve baskıları da kullanabilirsiniz.

Perdeleri Değiştirin

Yatak odasında fark edeceğiniz ilk şeylerden biri yorgan ve perdelerdir. Perdeleri değiştirmek kulağa önemli bir değişiklik gibi gelmeyebilir, ancak donuk bir odaya biraz renk katabilirler. Perdeler odanıza daha havadar bir görünüm katabilir. Kısıtlı bir bütçeniz varsa, bu yazıda gösterdiğim gibi, sahip olduklarınızı yeniden tasarlamayı düşünün.

Yeni Sanat Eserleri Ekleyin

Duvarları boyamak için zamanınız olmayabilir, ancak bazı yeni sanat eserleri eklemek alanınızı kişiselleştirebilir. Duvarlara asmak için çerçeveli baskılar veya odayı yeni dekor seçimlerinizle bir araya getirmek için duvar sanatı bulabilirsiniz.

Dekoratif Bir Halı Ekleyin

Ebeveyn yatak odanıza dekoratif bir halı eklemek, odayı ısıtabilir ve yatak odanızın dekorasyonunun görünümünü ve hissini değiştirebilir. Alan halılarının yerini değiştirmek kolaydır ve yatak takımınızı değiştirmek istemediğinizde odayı değiştirmek için harika bir yol olabilir.

Güzel Bir Başucu Lambası Alın

Komodininize güzel bir başucu lambası eklemek, yeni mobilya satın almadan yan sehpalarınızı süslemek için harika bir yol olabilir.

Yatak odanızı dekore ederken, bu odanın nihai amacının içinde uyumak olduğunu unutmayın. Odanızı dekore ederken işlevsel tutmayı unutmayın. Hızlı dekorasyonu elde etmek kolaydır!

Bir Cevap Yazın

  1. Yatak Odası Dekorasyonunda Fark Yaratacak 6 Tüyo için yorumda bulun

    Yatak Odası Dekorasyonunda Fark Yaratacak 6 Tüyo için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yatak Odası Dekorasyonunda Fark Yaratacak 6 Tüyo için ilk yorumu yapabilirsin.