Dağınıklığı Önlemek için Tercih Edilmesi Gerekenler

Dağınıklığı Önlemek için Tercih Edilmesi Gerekenler

Günümüzde bayanların da çalışma hayatına dahil olması sonucunda birçok evde dağınıklığı toparlamak neredeyse imkansız bir hale dönüşüyor. Bu yüzden de bayanların çalışma hayatlarına aktif şekilde devam edebilmeleri, bir yandan da evlerinde oluşan dağınıklığı önlemek için tercih etmesi gereken dekoratif ürünlerini sizler için paylaştık. İşte, dağınıklığı önlemek için tercih edilmesi gerekenler burada…

Dağınıklığı Önlemek için Tercih Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Eğilebilir-Kapalı-Çamaşır-Dolabı Dağınıklığı Önlemek için Tercih Edilmesi GerekenlerEğilebilir Kapalı Çamaşır Dolabı; Çamaşır dolapları aslında hayatımızı kurtaran araçlardan bir tanesidir. Bu yüzden de çamaşır dolabı seçerken özellikle yoğun tempoda çalışan bir bayansanız mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor. Tercih edebileceğiniz çamaşır dolapları arasında ilk sırayı ise; eğilebilir özelliklere sahip kapalı duran çamaşır dolapları yer alıyor

 

 

 

Sade-Çamaşır-Sepeti-217x300 Dağınıklığı Önlemek için Tercih Edilmesi GerekenlerSade Çamaşır Sepeti; Çamaşır dolabı seçerken eğer yeriniz darsa sizlere sade bir çamaşır sepeti almanızı önermekteyiz. Çamaşır sepetleri kolay taşınabilir nitelikte olmaktadır. Böylece ani gelen bir misafirde bütün dağınıklıklarınızı içine atarak misafirinizin giremeyeceği noktaya koymanız gerekmektedir. Sade çamaşır sepetlerinin hem dağınıklığı önleyen, hem de hayat kurtaran özelliğe sahip olduğunu söylememiz gerekiyor.

 

ekmeceli-Çamaşır-Dolabı-240x300 Dağınıklığı Önlemek için Tercih Edilmesi GerekenlerÇekmeceli Çamaşır Dolabı; Genellikle büyük banyolara ya da yatak odalarına koyulan içerisine onlarca çamaşır alan bu dolaplar dekoratif açıdan da güzel durmaktadır. Çekmeceli çamaşır dolabı alarak yerden de tasarruf edersiniz. Dolaplarınızı misafiriniz karıştırmayacağı için son derece yararlı eşyalardan bir tanesi olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

 

 

 

Mutfak-Çöp-Çekmecesi-225x300 Dağınıklığı Önlemek için Tercih Edilmesi GerekenlerMutfak Çöp Çekmecesi; Özellikle evimizde bulunan çöpleri saklamak tüm bayanlar için neredeyse işkence haline gelmektedir. Her ne kadar eviniz ya da mutfağınız toplu olsa bile bir çöp torbası evi dağınık göstermeye yetmektedir. Bu durumda da imdadınıza mutfakta yer alan çöp çekmeceleri yetişmektedir. Çöpler ortada kalmayacak ve çirkin görüntüler yok olacak.

 

 

 

Küçük-Dekoratif-Kutular-300x170 Dağınıklığı Önlemek için Tercih Edilmesi GerekenlerKüçük Dekoratif Kutular; Özellikle salonlarda fazlası ile gördüğümüz; çakmaklar, kalemler, kağıtlar ve bunun gibi ekstra eşyaları saklamak için küçük dekoratif kutular büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Evinize gelen misafiriniz salondaki orta sehpanın üzerinde gereksiz ve salon dekorasyonuna uyum sağlamayan yan eşyaları görmek zorunda kalmayacaktır. Hemen dağınıklık oluşturan eşyalarınızı bu kutuların içine atabileceksiniz.

UYARI; Evinizde oluşan dağınıklığı önlemek için kullandığınız mekanizmalar ya da eşyalar mutlaka bulunduğu odanın, evin bölümünün kullanılan dekorasyonuna uyum sağlamalıdır. Herhangi bir uyum yakalamadığınız dağınıklığı önleme metotlarınız misafirlerin daha fazla ilgisini çekecektir. Açarak bakmalarına neden olacaktır. Bu durumda da dağınıklığınız tamamen göz önüne serilerek  ortaya çıkacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Çağrı İnşaat - Müdür Koltuğu