2015 Ev Dekorasyon Fikirleri

2015 yılında yeni bir ev kuracak veya var olan evinizin daha güzel bir hal almasını istiyor iseniz birbirinden güzel öneriler ile karşınızdayız. Artık sıradan ve sıkıcı evler çiftler ve aileler tarafından ilgi görmez iken birbirinden güzel mobilyalar ve aksesuarlar ile güzel ve yaşlanmak isteyeceğiniz bir yaşam alanı hazırlayabilirsiniz. 2015 ev dekorasyon önerilerimiz arasında ilk olarak sizlere renkli halıları tanıtmak istiyoruz. Geçtiğimiz dönemlerde kalın ve tek renkli halılar evlerde tercih edilir iken 2015 yılı ile birlikte daha ince ve rengarenk halılar ve diğer odalarınızı süslemeli. Daha iç açıcı ve daha modern bir görünüm sağlayacak olan renkli halılar her mobilya ile uyum sağlayarak da oldukça fazla ilgi görüyor. Renkli halıları alır iken mobilyalarım ile uyum sağlayacak derdini artık düşünmeyeceksiniz.

Ev dekorasyonunda 2015 yılında mobilyalardan daha önemli unsurlardan biri de aksesuarlardır. 2015 yılında daha düz ve sade mobilyalar mağazalarda yer alır iken bu mobilyaları canlandırmak ise aksesuarlara düşüyor. Şık, güzel ve estetik aksesuarların tercihi ile sade bir mobilyanızı oldukça modern ve şık görünümlü canlı bir hale dönüştürebilirsiniz.

2015 ev dekorasyon önerilerimize renk seçimi ile devam etmek istiyoruz. Doğru renk olarak 2015 yılında mor ve tonları ile birlikte beyaz ve tonları tercih edilecek. Ferah bir ortam yaratmak isteyenler için doğru tercih olacak olan bu renkler ile şık ve güzel bir ve diğer odalarınızı hazırlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. 2015 Ev Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    2015 Ev Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2015 Ev Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.