2017’nin En Trend Rengi: Sera Yeşili

İlk ayının sonlarına yaklaştığımız 2017 yılının en trend renklerinden birisi olarak karşımıza çıkan sera yeşili, hafif sarıya çalan tonuyla baharın tazeliğini ve ferahlığını evlerinize getirmeye aday. Eğer siz de evinizi dekore ederken sera yeşili rengine alan açarsanız, çok daha geniş ve iç açıcı odalara sahip olabilirsiniz. Üstelik bu rengi yalnızca duvarlarda değil, yastık ve nevresim örtülerinden tutun en şık mobilyalara kadar farklı noktalarda tercih edebilmeniz de mümkün.

Doğada en çok karşılaştığımız renk olan yeşilin bu güzel tonunun odalarınıza ne kadar olumlu etki yaptığını görünce sürekli olarak bu rengi kullanmak isteyeceksiniz. Diğer renklerle de şaşırtıcı derecede uyumlu olan sera yeşili sayesinde ferah, geniş ve insanın içini açan evler hayal olmaktan çıkıyor.

Ünlü Pantone şirketi tarafından birinci seçildi

Üstelik başlıkta da yer alan “2017’nin en trend rengi” sıfatını sera yeşili rengine yalnızca biz vermiyoruz. Her yıl düzenli olarak “Yılın Rengi” sıralaması yapan Pantone kuruluşu, sera yeşili rengini 2017’de evlere huzur ve ferahlığı getirecek en trend renk olarak belirlemiş durumda. Sakinleştirici etkisi olan bu rengin doğallığı temsil ediyor oluşu da bir diğer konu.

Aşağıda yer alan fotoğraflara bakarak ev ve odalarda sera yeşilinin nasıl kullanılabileceğine dair fikir sahibi olabilirsiniz. Dilediğinizce ilham alın ve siz de odalarınızda bu muhteşem rengi kullanmaya bir an önce başlayın!

Bir Cevap Yazın

  1. 2017’nin En Trend Rengi: Sera Yeşili için yorumda bulun

    2017’nin En Trend Rengi: Sera Yeşili için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017’nin En Trend Rengi: Sera Yeşili için ilk yorumu yapabilirsin.