Şık ve İşlevsel Banyo Lavabosu Tasarımları

Birbirinden farklı banyo tasarımlarına şıklık katan, kullanışlı ve estetik lavabo modellerini sizler için bir araya getirdik! Özellikle dar banyolarda hayat kurtarıcı bir rol üstlenen bu lavabo modelleri, dikey eksende uzadıkları için banyonuzda daha fazla yer elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu lavabo modelleri sayede diğer banyo mobilyalarını yerleştirmek için gerekli boş alanı açabilir, bunu yaparken banyonun tasarımını çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Duvara monte edildiği için yerle hiçbir teması olmayan lavabolar banyoda daha az yer işgal eder. Üstelik lavaboların altına çekmece ve komodin yerleştirebilmeniz de mümkün. Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz ve aynı anda banyoyu iki kişi kullanmak durumunda kalıyorsanız, aşağıdaki galeride çift armatürlü lavabo modellerine göz atabilirsiniz. Yurtdışında yaygın olarak kullanılan bu çift armatürlü modeller ülkemizde pek yaygın değil, çünkü banyolar çoğu zaman bu lavaboların kullanımı için gerekli genişliğe sahip olmayabiliyor.

Beyaz renkleriyle hemen her renkle uyum sağlamayı başaran lavabo modelleri arasından genişlik ve tasarım açısından size en uygun olanını hemen şimdi belirleyebilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken, ülkemizin en büyük lavabo üreticisi firmalarıyla irtibata geçerek fiyat teklifi almak olmalıdır. Eğer aradığınız lavabo modelleri stokta varsa ödeme yaptıktan sonra kurulum işlemlerini de hızlıca halledebilmeniz mümkün. Böylece siz de hayallerinizi süsleyen geniş ve kullanışlı banyoya sahip olabilirsiniz! Üstelik gayet uygun fiyatlar karşılığında.

Bir Cevap Yazın

  1. Şık ve İşlevsel Banyo Lavabosu Tasarımları için yorumda bulun

    Şık ve İşlevsel Banyo Lavabosu Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şık ve İşlevsel Banyo Lavabosu Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.