Beyaz Ofis Mobilyaları

Ofisiniz için mobilya seçimi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken hususlar renk seçimi, konfor düzeyi ve olmasıdır. Eğer işiniz küçük çaplı ise modernlikten ve konfordan taviz verebilirsiniz. Renk seçimi ise belki de en çok dikkat edilmesi gereken unsurdur. Ofisin genişliği ve durumuna göre değişebilen renk seçiminde genellikle beyaz renk yoğunlukla kullanılmaktadır. Çünkü beyaz renk hem birçok renk ile uyumludur hem de doğru kullanıldığında odaya modernlik katabilir. Beyaz rengin kullanımına göre bu kadar unsuru etkileyebileceğinden dolayı beyaz renk hep tercih sebebi olmuştur.

Beyaz ofis mobilyaları istenildiğinde odaya sadelik de katabilir. Tekli ya da ikili koltuklar, masa ve aksesuarlar yoğunlukla beyaz olmak üzere bu renk ile uyumlu ve canlılığı fazla olmayan renklerle oluşturulduğunda ofisinizde hoş bir görünüm ve sadelik elde edeceksiniz. Özellikle önemli görüşmelerin yapılacağı yerde dikkat çekici bir tasarımdan daha çok sade ve bir tasarım daha iyi olabilir.

Beyaz ofis mobilyalarına uyumlu ve en uygun şekilde kullanılabilecek renk olarak siyahı söyleyebiliriz. Beyaz ve az miktarda siyah renk kullanımı sadeliği ve modernliği getiren unsurdur. Siyah renk oranı özel olarak belirlenmelidir. Eğer siyah renk oranı fazla kaçarsa göze hoş gelme oranı da azalacaktır.

Beyaz ofis mobilyalarına üstteki fotoğrafı örnek olarak verebiliriz. Beyaz renk yoğunlukla kullanılmış. Siyah renk ise düşük oranda kullanılmasına rağmen doğru yerlerde kullanılmış ve ve sade bir görünüm oluşturulmuş.

Bir Cevap Yazın

  1. Yavuz Bulut dedi ki:

    İğnelediyim beyaz ,siyah takım fiatını belirleyebilir misiniz selamlar.05439040001 ararmısınıx.