Çamaşır Makinesi Neden Sürekli Su Alır?

Modern yüzyıl dünyasının en önemli teknolojileri arasında yer alan Arçelik çamaşır makineleri üstün yıkama özellikleri ile birlikte çamaşırlarınızı çok kısasüreler içerisinde yüzde yüz hijyenik hale getirebilmenizi sağlıyor. Tüm tekstil ürünlerinizi ve çamaşırlarınızı kısa zaman dilimleri içerisinde daha eski yıkama tekniklerine göre daha tasarruflu şekilde ve efor harcamaya gerek olmadan gerçekleştirebilmenize yardımcı olan Arçelik markalı çamaşır makinenizde yaşadığınız problemlerde Sultanbeyli Arçelik Servisi olarak profesyonel çözümler sunmaktayız. Böylelikle Arçelik çamaşır makinenizi daha uzun süreli olarak çok daha kaliteli ve yüksek performanslı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Arçelik markalı çamaşır makinenizin kullanımı sırasında karşılaşabileceğiniz en yaygın arızalanmalardan olan çamaşır makinesinin devamlı su alması ama yıkamayı yapmaması problemine yönelik olarak da tıpkı tüm diğer arızalanmalarında olduğu gibi profesyonel çözümler oluşturmaktayız.

 

Arçelik çamaşır makinenizin sürekli su almasına neden olan 2 ana sebep bulunmaktadır. Sancaktepe Arçelik Servisi teknik personellerimizin hem uzmanlıkları hem de profesyonel deneyimleri sayesinde bu 2 ana nedene ilişkin olarak, gerekli olan denetlemeler ve incelemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle de Arçelik çamaşır makineniz sürekli su almaya başladığında 7 gün 24 saat her zaman iletişim kurabileceğiniz çağrı merkezimize yapacağınız başvuruya ilişkin olarak, bölgenizde bulunan gezici araçlarımız anında adresinize yönlendirilmektedir. Bu tarz bir hizmet anlayışı ile birlikte artık günlük yaşantınızın aksamasına sebep olan servis aracının gelmesini bekleme gibi bir durumla karşı karşıya kalmadan, makinenizin onarımını hızlıca gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Deneyim Arçelik servisi personellerimiz, makinenizin elektriğe takılı olmamasına veya enerjisinin bulunmamasına karşın su almakta ise elektrikli su giriş ventil bobinleri arızalı olduğunu gösterdiğinden, çamaşır makinenizin ilk olarak elektrikli su giriş ventillerinde bozulma meydana gelip, gelmediğini kontrol etmektedir. Eğer ventil bobinleri arızalı ise yenisi ile değişimini gerçekleştirmekteyiz. Ancak makinenizde bu tip bir arızalanma söz konusu değil ise 2. Olasılık olarak makinenizin su seviye anahtarı bozulmuş olması ihtimalini değerlendirerek, su seviye anahtarını kontrol ederek, anahtara bağlı ince hortum yerinden çıkmışsa düzeltilip sorun giderilmektedir. Su seviye anahtarındaki kontaklarda bozulma meydana gelmişse, sürekli enerji kesintisi olmadığından su alımı olabileceğinden doğrudan yenisiyle değiştirerek, sorunun çözümünü sağlamaktayız. Daha ayrıntılı bilgi için Soğanlık Arçelik Servisi linkine tıklayıp sık sorulan sorulara bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Çamaşır Makinesi Neden Sürekli Su Alır? için yorumda bulun

    Çamaşır Makinesi Neden Sürekli Su Alır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çamaşır Makinesi Neden Sürekli Su Alır? için ilk yorumu yapabilirsin.