Dekoratif Anahtar Prizler ile Evlerinize Işıltı Katın!

Televizyon, buzdolabı, pc, çamaşır makinesi gibi elektrik-elektronik eşyalarımızı kullanabilmemizin yolu; şüphesiz ki ev ve ofislerimizde anahtar prizleri kullanmaktan geçiyor.

Öyle ki salonlarımızda, oturma odalarımızda, mutfaklarımızda kısacası elektriğe ihtiyaç duyduğumuz tüm yaşam alanlarımızda anahtar prizleri kullanıyoruz. Evlerimizin yapım aşamasında duvarlarımıza yerleştirilen prizleri çoğumuz, ilerleyen süreçte değiştirmiyor, eski ve modası geçmiş prizlerin duvarlarımızda varlıklarını sürdürmesine göz yumuyoruz.

Oysaki son zamanlarda oldukça popüler bir akım haline gelen dekoratif anahtar prizler; duvarlarınıza hatta tüm odanıza ayrı bir ışıltı ve hava katarak, duvar ve oda dekorasyonunuzu eksiksiz bir şekilde tamamlamanıza olanak tanıyor.

Bazen sade bazen de gösterişli modelleri ile ön plana çıkan bu prizler, dekorasyon alışveriş sitelerinde satışa sunulan dekoratif sticker modelleri ile buluştuğunda ise ortaya eşsiz bir tablo çıkıveriyor.

En şık dekoratif anahtar priz modelleri başlıklı bu yazımızda evlerinizde ya da ofislerinizde beğeni ile kullanabileceğiniz modellere kısaca yer vermek istiyoruz.

İşte, dekorasyon sitelerinden kolaylıkla temin edebileceğiniz, oldukça ekonomik olan dekoratif anahtar priz modelleri:

  • Çerçeveli prizler

Kendine özgü çerçeveli modelleri ile satışa sunulan bu modeller, en çok satılan priz modelleri listemizde ilk sırada bulunuyor.

Daha çok çiçeklerin, yaprakların, ağaçların ve geometrik şekillerin kullanıldığı çerçevelerde bazen de daha ilgi çekici ve sıra dışı figürlere de rastlanabiliyor.

Çerçeve desenli prizlerin yanı sıra sadece priz çerçeveleri satın alarak da prizlerinizin daha estetik ve şık görünmesini sağlayabilmeniz mümkün!

  • Şehir tema baskılı prizler

Priz üretiminde dev markalardan biri olan Panasonic; kısa bir süre önce sevdiğiniz şehirlerin konu alındığı priz modelleri ile yepyeni bir akıma imza attı!

Son derece şirin ve renkli görünen bu priz modellerini özellikle genç odalarında ve yatak odalarında severek kullanabileceğinizi düşünüyoruz.

  • Ahşap anahtar prizler

Ahşap tutkunları için özel olarak üretilen ahşap anahtar prizler, bazen açık bazen de koyu renkleri ile ahşap aksesuarlar kullanmaktan keyif alanlara hitap ediyor.

Her odanızda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ahşap prizler, zengin bir renk skalasından oluşuyor.

  • Parlak prizler

Ahşap ve standart prizlere nazaran daha gösterişli olan parlak priz modellerinde daha çok gold ve gümüş renkleri baskın olarak kullanılıyor.

Gösterişli ve şatafatlı mobilyalar ve aksesuarlarla dekore ettiğiniz evlerinizin dekorasyonunu taçlandırmak adına ufak gibi görünen, aslında oldukça önemli bir detay olan parlak prizlere şans verebilirsiniz.

Ahşap, parlak, desenli, çerçeveli ve şehir temalı prizler arasından beğendiğiniz modellere en kısa sürede kavuşabilmeniz dileğimizle.

Şimdiden keyifli alışverişler.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Dekoratif Anahtar Prizler ile Evlerinize Işıltı Katın! için yorumda bulun

    Dekoratif Anahtar Prizler ile Evlerinize Işıltı Katın! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dekoratif Anahtar Prizler ile Evlerinize Işıltı Katın! için ilk yorumu yapabilirsin.