Ebeveyn Yatak Odanız İçin Mobilya Fikirleri

Harika bir için ilk ve önemli adım, verimli bir kat planına sahip olmaktır. Harika bir kat planı harika kişiselleştirmeye izin verir ve çeşitli mobilya stillerine eşlik edebilir. İşte her zaman istediğiniz olağanüstü görünüm için yatak odanızı tamamlayabileceğiniz 10 farklı stil. Bu stiller, mükemmel ev tasarımı için daraltmanıza yardımcı olacaktır.

Rahat, Sıcak Tonlar

Ebeveyn iç tasarımınızı sıcak tonlarda yapın ve ruh halinizde yarattığı farkı görün. Bunun için kırmızı, turuncu ve sarının farklı tonları harikadır. Nevresimlerinizi, yatak odası koltuk minderlerinizi ve duvar renklerinizi bu tonlarla koordine edin ve yatak odanızı sıcacık bir sığınak haline getirin.

Mobilya

Tamamen Beyaz Bir Dekor

Beyaz duvarlar, beyaz nevresimler, beyaz ayna çerçeveleri, beyaz koltuk minderleri, doğru yerlerde sadece bir renk dokunuşuyla – bu görünümü ebeveyn yatak odanız için deneyin. Tamamen beyaz bir yatak odası sadece bir alan hissi yaratmakla kalmayacak, aynı zamanda sizi sakin bir ruh haline sokacaktır. Tamamen beyaz yatak odaları, ana yatak odanıza daha fazla öğe yerleştirmek için geniş alan ve açık alan sağlar.

Rustik ve Sade

Odanızı süslerken rustik hareketlerle retro cazibesini ana yatak odanıza getirin. Odanıza vintage bir hava katmak için ahşap veya eski moda karo döşeme, kaba taş duvarlar, antika ahşap mobilyalar, ahşap aynalar ve hatta taş şömine kullanın. Rustik görünüm odaya rahat bir his verir ve eserlerle döşenmişse harika görünür.

Bohem Havası

Yüksek bir yatakta fazla doldurulmuş bir şilte ile bohem şıklığına geçin. En kolay yatak odası iç tasarım fikirlerinden biri, çiçekli bir yatak örtüsü ve uyumlu yastıklar eklemek ve bunları rahat bir okuma kanepesi ve eski mobilyalarla tamamlamaktır. Yatak odanızı parlak unsurlarla şekillendirmek için canlı renklerde yemyeşil nevresimler ekleyin.

Hafif ve Havadar

Yatak odanızın duvarlarını krem ​​veya beyaz gibi açık tonlarla süsleyin. Basit ahşap yatak alın ve biraz hafif, dökümlü perdeler ekleyin. Çarşaf ve yastıkların renklerini duvarların renkleriyle eşleştirin ve işte! Her girdiğinizde moralinizi yükseltecek aydınlık ve havadar bir yatak odanız var.

Sıra Dışı Tasarımlar

Ebeveyn yatak odanızı süslemek için aqua, leylak veya yeşim gibi sıra dışı bir renk kullanabilirsiniz. Hayır, doğru şekilde yapılması ve doğru türde yatak odası mobilyalarıyla eşleştirilmesi şartıyla garip görünmüyor. Deri kanepeler, ahşap kaplama tavanlar veya şöminenin etrafını ve taşlarla çevrelemek odanıza olağanüstü bir görünüm kazandırır.

Ultra Alçak Yatak

Kim şık görünmek için yatağınızın yüksek yerleştirilmesi gerektiğini söylüyor? Ebeveyn yatak odanızda neredeyse zeminle aynı seviyede olan ultra alçak bir yatak kullanın. Aynı derecede alçak yatak odası mobilyalarıyla eşleştirin ve odanın görünümünde yarattığı farkı görün!

Bir Cevap Yazın

  1. Ebeveyn Yatak Odanız İçin Mobilya Fikirleri için yorumda bulun

    Ebeveyn Yatak Odanız İçin Mobilya Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ebeveyn Yatak Odanız İçin Mobilya Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.