Ebeveyn Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

 Ebeveyn Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocuklarla ilgilenme, yemek yapma, işe gitme, ev temizleme derken kadın ve erkekler bütün günün yorgunluğundan kurtulabilmek için kendilerini direkt olarak yatağa atmak isterler. Onlar için harika huzur dolu yatak odası dekorasyon fikirlerimiz var. Öncelikle yatak odasında huzur isteyenler bu yazıyı mutlaka okumalı. Bir yatak odasında huzur sağlamak için renkler çok önemlidir. Renklerin dili ile konuşacak olursak turkuaz mavisi, yeşilin tonları, bebek pembesi huzur veren renklerdir.

Yatak Odası Duvarları Ne Renk Olmalı?

Yatak odası duvarları için en muhteşem renkler

Yatak odası mobilyalarınız koyu renk ise mutlaka bebek pembesi veya turkuazı tercih etmelisiniz. Yatak odası duvarları için en muhteşem renkler genellikle bunlar olarak bilinir ama ben size bir de su yeşilini önermek istiyorum. Açık renk mobilyalarınız varsa kırmızı şarap rengi muhteşem bir seçim olacaktır.

Yatak Odasına Muhteşem Perde Seçimleri

Ebeveyn yatak odası perdeleri

Ebeveyn yatak odası perdeleri kalın olmalı. Örneğin kadife kumaş gibi. Sabahları gözüne güneş değmesini istemeyenler olursa koyu renk tercih edebilir. Ama kadife fonların içi mutlaka gelinlik gibi süzülen ince bembeyaz tüllerden olmalı. Zevke göre fon perdeler desenli keten de tercih edilebilir. Bu senenin en moda fon perdeleri bunlar.

Yatak Ucu Aksesuarı

Yatak ucu aksesuarı sanduka

Yatak ucu aksesuarı mutlaka olmalı. Üzeri puf bir sanduka örneğin. İçine çarşaf koyabilir, üzerine oturabilirsiniz. Ayrıca yatak ucunda harika bir görüntü sergilemenizi sağlarken yatağınızı da zengin gösterir.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Ebeveyn Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    Ebeveyn Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ebeveyn Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.