En İyi 5 Sürgülü Gardrop Modelleri

Aynalı sürgülü gardrop modelleri Koçtaş, IKEA, Bellona ve İstikbal mobilya gibi firmalarda satışa sunulmaktadır. İndirimli kampanya fiyatlarını takip ederek en uygun şekilde satın alabilirsiniz. Evlerde sıkça kullanılan sürgülü dolaplar aslında düşündüğü gibi daha işlevsel bir mobilyadır. Kolay bir kullanım imkanı olan sürgülü dolaplar son zamanlarda olmaya başladı. Bu sayede yeni bir dolap almayı düşünüyorsanız neye göre seçim yapmanız gerektiğini veya popüler sürgülü dolap modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Açık Sürgülü Dolap Modelleri

Sürgülü dolaplarda açık renkli modeller son zamanlarda daha popüler olmaktadır. Açık renkli modeller özellikle küçük alanlar için daha doğru bir tercih olmaktadır. Çünkü açık renkler sayesinde odalar daha ferah bir görünüm kazanmaktadır.

Koyu Sürgülü Dolap Modelleri

Açık renkli sürgülü dolaplarla birlikte koyu renkli modeller de popülerdir. Özellikle koyu kahve renginde kullanılan modeller daha şık ve modern bir görüntüye sahiptir. Alternatif olarak siyah renkli sürgülü dolapları da düşünebilirsiniz.

Gardrop Modelleri

Aynalı Sürgülü Dolap Modelleri

Aynalı sürgülü dolaplar, hali hazırda pek çok sürgülü dolapta ayna kullanılmaktadır. Fakat bahsettiğimiz model dolabın bir kısmında ayna kullanılması değildir. Dolabın kapakları tamamen ayna ile kaplandığı modellerden bahsediyoruz. Bu modeller genel hatlarıyla açık renklerle kullanıldığı ve bu sayede ferah bir görüntü elde edebilirsiniz.

Modern Sürgülü Yüklük Dolap Modelleri

Modern mobilyaların ne olduğunu biliyorsunuzdur. Parlak yüzey ve keskin hatlarıyla modern bir görüntü elde etmek adına en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Sürgülü yüklük dolaplarda bu durumda aynı şekilde geçerlidir ve parlak yüzeye sahiptir, isterseniz koyu renkli, isterseniz de açık tonlardaki modeller bulabilirsiniz.

2 ve 3 Kapaklı Sürgülü Gardrop Dolap Modelleri

Sürgülü yüklükler en önemli ayrımlardan bir tanesi de kapak sayılarıdır. Pek çok kişi 3 kapaklı modelleri tercih etse de 2 kapaklı modeller de güzel bir alternatif sunmaktadır. 3 kapaklı modellerin avantajlarından biri dolapların herhangi bir noktasında bulunan eşyaları alacağınız sırasında sadece o kapağı kaydırarak eşyaya ulaşabilirsiniz. Fakat 2 kapaklı modeller dış görünümüne bakıldığında daha başarılı olduğunu söylemek mümkündür.

Gardrop modelleriyle sizlerde odalarınız için farklı modellere bakarak kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Bunlarla birlikte gardrop modeli seçerken dış görünüşlerinin yanı sıra oldukça kullanışlı modeller olması gerekir. Bunun için gardrop modellerinde bir diğer önemli nokta ise kullanım alanlarıdır. Bunlar mevsim sonrasında kaldırabileceğiniz yorganlarınız veya giysileriniz için kullanabilirsiniz. Sürgülü gardrop fiyatları firmaya ve modellere göre değişkenlik göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

  1. En İyi 5 Sürgülü Gardrop Modelleri için yorumda bulun

    En İyi 5 Sürgülü Gardrop Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi 5 Sürgülü Gardrop Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.