En İyi Dekorasyon Uygulamaları

Evinize almayı planladığınız, o çok beğendiğiniz koltuk takımının salonunuzda nasıl görüneceğini siparişiniz adresinize teslim edilmeden ve eşyaları yerleştirmeden önce öğrenmek istemez miydiniz? Ya da duvarlarınızı boyatmak istediğiniz rengin odanıza yakışıp yakışmayacağı konusunda önceden fikir almak? Şayet bu iki soruya cevabınız ‘Evet’ şeklinde ise sizlere muhteşem bir haberimiz var.

Kısa bir süre önce akıllı telefon ve cihazlar ile uyumlu hale getirilen dekorasyon uygulamaları sayesinde ev tasarımına dair aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilir; dekorasyona dair ilham verici fikirler edinebilirsiniz.

İşte; evinizi dekore ederken yararlanabileceğiniz en iyi dekorasyon uygulamaları listemiz:

  • Color Change

Ev ve ofis odalarınızı boyamak istemenize rağmen renk tercihinde bir türlü karar veremediğiniz anlarda yardımınıza koşan Color Change; odanıza hangi rengin daha çok yakışacağı hakkında size seçenekler sunuyor.

Bu uygulamayı kullanırken yapmanız gereken tek şey ise odanızın fotoğrafını çekmek ve uygulamaya yüklemek! Ardından odanızın duvarını sanal ortamda boyayabiliyor; onlarca farklı renk yelpazesi içerisinden hangi rengin odanızla uyum sergilediğine tanık olabiliyorsunuz.

  • Snapshop

Son dönemlerin en çok kullanılan, özellikle bayanlar tarafından yoğun ilgi gören ev dekorasyon uygulamaları listesinde ilk sıralarda bulunan bu uygulama; sizlere beğendiğiniz mobilyanın yerleştirmeyi düşündüğünüz odada nasıl görünebileceğini net bir şekilde gösteriyor.

Telefonunuzun kamerasını mobilya yerleştireceğiniz alana doğru tutarak ve uygulamaya beğendiğiniz mobilyayı yükleyerek; bu mobilyanın odanızda nasıl durduğunu görebiliyorsunuz. Bundan daha güzel ne olabilir ki?

  • Like That Decor

Online alışveriş sitesinde ya da bir dergide rastladığınız mobilyaya benzer tüm ürünleri anında listeleyen bu uygulama; farklı seçenekleri tek bir platformda görüntüleyebilmenize olanak tanıyor. Yani uygulamanın bu özelliği sayesinde alışverişi daha keyifli bir hale getirebiliyor ve yüzlerce seçenek içerisinde en doğru tercihi yapabiliyorsunuz.

  • Ikea Catalog

Ev dekorasyonunun öncü markalarından biri olan Ikea mobilya ve dekorasyon ürünlerinin evinizin dilediğiniz odasında nasıl göründüğünü anlayabilmek adına kullanabileceğiniz bu uygulama; en sevilen dekorasyon uygulamalarından bir diğeri olarak karşımıza çıkıyor.

  • Chairish

İkinci el mobilya modası denildiğinde akla gelen ilk uygulamalar arasında yer alan bu uygulama; ikinci el mobilyalarınızı kolaylıkla satmanıza ya da beğendiğiniz mobilyayı uygulama üzerinden satın alabilmenize öncülük ediyor.

  • iHandy Level

Özellikle kendi mobilyasını kendi tasarlamak isteyenler tarafından kullanılan bu uygulama; kesinlikle yüklemeniz gereken bir diğer dekorasyon uygulaması!

Uygulama sayesinde kendi mobilyanızı kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi mobilya ve aksesuarların odanızda nasıl görüneceğini de öğrenebiliyorsunuz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. En İyi Dekorasyon Uygulamaları için yorumda bulun

    En İyi Dekorasyon Uygulamaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi Dekorasyon Uygulamaları için ilk yorumu yapabilirsin.