Yalnızca Hayvan severlere Özel Birbirinden Şahane Dekorasyon Fikirleri

Sevimli dostlarımız olan kedi ve köpeklerimiz; evimizin en güzel ve en sevimli aksesuarları olsa da hayvan sevgimizi her an ve her yerde hissetmek isteyenlerimiz için kedili ve köpekli aksesuarlar ve objeler, vazgeçilmezlerimiz arasında yer alıyor.

Öyle ki evimizde kullandığımız tüm aksesuarların kedi ve köpek temalı olmasını diliyor, ancak çoğu zaman aradığımız ürünleri yaşadığımız şehirde bulamıyoruz.

Bu noktada ise hayvan severlere yönelik aksesuar satışı gerçekleştiren internet sitelerinden yararlanmayı tercih ediyoruz.

Kedi ve köpek sevgisini en iyi şekilde dış dünyaya göstermeyi dileyen, öncelikle kendisini şirin mi şirin aksesuarlar ile şımartmak isteyen tüm hayvan severler için bu yazımızda hayvan severlere özel birtakım dekorasyon ipuçlarına yer vermek istiyoruz.

İşte, en az sizin kadar pati dostunuzun da hayran kalacağı birbirinden eğlenceli dekorasyon önerilerimiz:

  • Kedili ve köpekli yastıklar ile mobilyalarınızı tamamlayın!

Belki hayalinizdeki özel tasarım kedili koltuk takımını bulamamış olabilirsiniz, ancak kedi motifli yastıklarla koltuk takımlarınızı renklendirerek, şirin ve sıcacık bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Birbirinden şirin ve sevimli kedi ya da köpek resimlerinin bulunduğu kedili yastıklara her baktığınızda kendinizi daha enerjik ve daha keyifli hissedebilirsiniz.

  • Hayvan temalı duvar tabloları ile odanıza ışıltılı katın

Bir evin dekorasyonunu zenginleştiren en önemli parçalar arasında şüphesiz ki duvarlarımızı da değerlendirmemize olanak tanıyan ve duvarlarımıza estetik bir görünüm katan duvar tabloları ilk sıralarda yer alıyor.

Son dönemlerde epey bir ilerlemelerin kaydedildiği sıra dışı ve ilgi çekici duvar modelleri arasında ise at, kedi, köpek motifli olanlar yoğun bir ilgi görüyor.

Kedi ve köpeğe duyduğunuz aşkı bir kez daha haykırırcasına dile getirmek için yatak odalarınızın, salonlarınızın hatta mutfaklarınızın duvarlarını bile kocaman duvar tabloları ve duvar süsleri ile donatabilirsiniz.

  • Hayvan baskılı mutfak ve duvar stickerları ile dekorasyonunuzu hareketlendirin

Özellikle mutfak ve banyolarımızda son yıllarda severek kullandığımız stickerlar; popülaritesini hala sürdürüyor.

Çamaşır ve bulaşık makinelerimizin, buzdolaplarımızın hatta klozet kapaklarımızın bile üzerine yerleştirdiğimiz stickerlar sayesinde eşyalarımızı dilediğimiz gibi tasarlayabiliyoruz.

Mutfağınızda yer alan buzdolabı ya da bulaşık makinesinin üzerine şirin mi şirin bir köpek stickerı yapıştırarak, oldukça makul bir fiyata harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kedi ve köpekli saksılar, duvar saatleri, duvar süsleri, kupa bardaklar ve çok daha fazla sayıda ürün ile evinizi eskisinden kat ve kat daha çok sevebilir, kullandığınız ürünlere baktıkça içinizdeki hayvan sevgisinin her daim dimdik ayakta kalmasını sağlayabilirsiniz.

Patili bir yaşam geçirmeniz dileğimizle.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Yalnızca Hayvan severlere Özel Birbirinden Şahane Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    Yalnızca Hayvan severlere Özel Birbirinden Şahane Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yalnızca Hayvan severlere Özel Birbirinden Şahane Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.