En İyi Düğün Paketleri

Düğün için alışveriş ve hazırlık yapmanın heyecanı bir başkadır. Bunun nedeni yeni bir ev inşa ederek içerisinde mutlulukla ve huzurla yaşamak istenilen bir yuva kuruluyor olmasıdır. Bu doğrultuda en iyi hizmetleri sağlamak için yola çıkarak geniş ürün çeşitleri her bütçeye hitap eden fiyat filtresi, model karşılaştırması ve paket avantajları ile evini yenileyecek veya yeni bir ev inşa edenler için durmaksızın çalışarak en iyiyi ürünleri sunmaktayız. Mobilya Diyarı düğün alışverişlerinin ekonomik olmasını tercih edenler için uygun fiyatlı düğün paketi modelleri sitede satışa sunulmaktadır.

Mobilya Diyarı sitesinde birçok düğün paketi görmüş olabilirsiniz.  Aşağıda Mobilya Diyarı’nın satışa sunduğu düğün paketi modellerini inceleyebilirsiniz.

  • Lotus Düğün Paketi

Lotus Düğün paketinin içerisinde; Lotus Yatak Odası (Şifonyer, Dolap, Ayna, 2 Adet Komodin ve Bazalı Karyola) Lotus Yemek Odası (Masa, 6 Sandalye, Ayna, Konsol) İkon Koltuk Takımı 3+3+1 olarak satışa sunulmaktadır. Şuanda %32’lik bir indirimi bulunmaktadır.

  • Voga Düğün Paketi

Yatak Odası Takımı içerisinde dolap, şifonyer, Ayna, 2 adet komodin, karyola(160×200) bulunmaktadır.  Yemek Odası Takımı içerisinde masa, konsol, ayna, 6 adet sandalye ( Tuana Sandalye) ve Koltuk Takımı 3-3-1 olarak satışa sunulmaktadır.

  • Gold Düğün Paketi

Yatak Odası Takımı içeriğinde dolap, şifonyer, ayna, 2 adet komodin, bazalı karyola(160×200) olarak müşterilere sunulmaktadır. Yemek Odası Takımı içerisinde masa, konsol, ayna, 6 adet sandalye ve Koltuk Takımı 3-3-1 olarak karşımıza çıkmaktadır.

Düğün hazırlıklarında en eğlenceli zamanlar alışveriş zamanıdır. Yeni aldığınız eve yeni eşyalar seçebilir; salondan yatak odasına, mutfaktan banyoya her alan için yepyeni bir dekorasyon oluşturulur. Salon, yatak odası ve oturma grubu dekorasyonları için farklı modellerden oluşan düğün paketleri ile Mobilya Diyarı yanınızda! Düğün paketi sadece evliler için değil evini yenilemek isteyenler için de uygun çözümler sunmaktadır. Farklı modellerin yer aldığı yatak odası takımları arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Oturma odaları ve salon için ise modern ve klasik stilleri ile ön plana çıkan koltuk takımı modelleri sizleri bekliyor. Yemek takımlarında farklı sandalye ve masa modellerinin olduğu takımları ile birlikte şifonyer, komodin ve dresuar gibi mobilyalar da bu paketlerin içerisinde bulabilirsiniz.

Mobilya Diyarı sitesinde birbirinden farklı düğüm paketleri bulunmaktadır. Dilediğiniz ürünü seçerek satın alabilirsiniz. https://www.mobilyadiyari.com/dugun-paketi linkine tıklayarak yukarıda bulunan kategoriler yazısına göre düğün paketi değerlendirilmesini yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. En İyi Düğün Paketleri için yorumda bulun

    En İyi Düğün Paketleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi Düğün Paketleri için ilk yorumu yapabilirsin.