En Popüler Mutfak Dolabı Renkleri

Mutfak dolabı renklerini değiştirmek, bir mutfağın genel görünümünü ve hissini değiştirmenin en kolay ve en etkili yoludur. Sıfır inşaat veya yenileme gerektirir – yalnızca boyaya ve fırçaya ihtiyacınız vardır. Mutfak dolapları, mutfağınızın görsel alanının önemli bir kısmını kaplar. Bu nedenle, mutfağınızın renk şemasına karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey dolap renkleri. Alanınıza uyumlu ve temiz bir görünüm kazandıracak mutfak dolabı boya rengini tamamladık.

Siyah

Siyah mutfak dolapları, paslanmaz çelik aletleri ve cesur vurguları mükemmel bir şekilde tamamlar. Dramatik bir açıklama yaparlar ve minimalist bir görünüm için mükemmeldirler.

Mercan

Mercan mutfak dolapları, mutfaklara canlı, feminen bir hava katıyor. Kahverengi veya beyaz vurgularla yumuşatın veya lacivert gibi zıt koyu bir renkle tonunu azaltın.

Beyaz

Beyaz, sadeliği ve nötrlüğü nedeniyle en yaygın mutfak dolabı renklerinden biridir. Eşsiz mutfak dekorunu veya özelliklerini vurgulamak istiyorsanız beyaz mutfak dolapları mükemmeldir. Mutfağınızın farklı tarzların bir karışımı olması da birleştirici olabilir.

Mutfak

Gri

Gri, yoğun dramatik renkleri evcilleştirmede oldukça etkilidir. Koyu gri mutfak dolapları sofistike bir hava katar ve aşınma ve yıpranma belirtilerini daha iyi gizleyebilir.

Yeşil

Yeşil mutfaklar bir süredir gözden düştü, ancak şimdi beyaz ve toprak tonlarını tamamlamak için orman yeşili dolapları ortaya çıktı.

Altın

Lüks, parlaklık ve ışıltı ekleyin. Altın mutfak dolapları, sıcak ve modern bir görünüm için granit tezgahlarla muhteşem bir şekilde eşleşiyor.

Lacivert

Lacivert, nötr boyalar ve kaplamalarla güzeldir. Lacivert mavinin büyük bir faydası zamansızdır. Altın veya gümüş kulplarla zengin görünüyor.

Turuncu

Turuncu, cesurlar için bir renktir. Mutfağınızı dost canlısı enerji, kişilik ve moral ile doldurmak istiyorsanız turuncuyu tercih edin. zeminlerle iyi çalışır ve yeşil, turkuaz ve beyazın yanında kullanılabilir.

Sarı

Sarı neşe, pozitif enerji ve görsel rahatlık yayar. Mutfağınız yeterli doğal aydınlatmaya sahip değilse mutfak dolaplarınızda sarıyı kullanabilirsiniz.

Kırmızı

Kırmızı, oldukça uyarıcı bir renktir ve dikkatinizi dolabınıza çekmek istiyorsanız mükemmel bir seçimdir. Dramatik olduğu için, nasıl aksesuar eklediğinize dikkat edin.

Turkuaz

Turkuaz genellikle sularla ilişkilendirilir. Mutfak dolaplarında turkuaz otomatik gözü çekecektir. Paslanmaz çelik veya gümüş aletler ve aksesuarlarla eşleştirilmiş akıllı görünüyor.

Açık Pembe

Açık pembe, sofistike ancak ince bir görünüm elde etmek için mükemmeldir. Açık pembe mutfak dolapları, doğal aydınlatma yetersiz olduğunda bile mutfağı zahmetsizce aydınlatır.

Bir Cevap Yazın

  1. En Popüler Mutfak Dolabı Renkleri için yorumda bulun

    En Popüler Mutfak Dolabı Renkleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Popüler Mutfak Dolabı Renkleri için ilk yorumu yapabilirsin.