Kendin Yap Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfağınızı güzelleştirmek istiyorsunuz, ancak elinizde fazla vaktiniz yok mu? Bu süper basit kendin yap mutfak dekorasyon fikrilerinin tamamlanması bir saatten az sürecektir.

Kupalarınızı Yeniden Boyayın

Beğenmediğiniz kupalarınız mı var? Paha biçilmez bir aile yadigarı olmadıkları sürece, basit bir çözüm var: Sadece üzerlerini boyayın. Küçük bir zanaat boyasını kullanarak eski kupalarınızı örtmek ve yeniden tasarlamak için basit bir kendin yap dekorasyonudur.

Kendin Yap

Tahta Kaşıklarınızı Daldırarak Boyayın

İşte uyumsuz tahta kaşık seti için harika bir çözüm: Onları zımparalayın ve parlak bir canlı renk sıçraması için boyayın ve daldırarak boyayın. Kuruduktan sonra karıştırmaya hazırlar.

Alışveriş Listenizi Kraft Kağıdına Yazın

Ailenizin market ihtiyaçlarını yönetmek için bir beyaz tahta, kara tahta ya da sevimli kraft kağıt alışveriş listesi hazırlayabilirsiniz.

Ahşap Kaselerinizi Yaldızlayın

Sıkıcı tahta kaselerinizden bıktınız mı? bir şekilde yorumlamak için sıcak ahşap kaselere altın varak ekleyen zarif yinelemesini seveceksiniz. Ancak uyarı! Bu kaselerden yemek yiyemezsiniz, bu yüzden onları elmaları veya diğer mutfak eşyalarını saklamak için kullanın.

Palet Kahve Fincanı Rafı

Bazı sevimli DIY mutfak tezgahı dekor fikirleri mi arıyorsunuz? Rustik bir çiftlik evi görünümüne veya ev dekorunuza daha geleneksel bir bakış açısına sahip olsanız da, bu kolay palet projesi tam olarak uyacaktır. Kahve severler için, bu havalı DIY kupa rafı mükemmeldir, çünkü tüm favorilerinizi tutacak çok sayıda kanca vardır. Yapması nispeten hızlı olan ucuz bir DIY projesi, bu harika zanaat için sadece eski bir palete ve nalburdan bazı kancalara ihtiyacınız var.

Şarap Şişesi Bulaşık Deterjanı

Bu projeyi kelimelerle nasıl kişiselleştirebileceğiniz ve çoğu mutfak dekorunda süper sevimli görünüyor. Yapması kolay ve bir tatil hediyesi olarak vermek veya yaratıcı bir dokunuş için kendi mutfak dekorunuza eklemek için mükemmel olan bu harika mutfak projesi, en çok tercih edilen seçimlerden birisidir.

Harfli Endüstriyel Mutfak Tabelası

Yaptığınız bu tabelaya bakıp gülümsediğinde yemek yapmak daha eğlenceli olacak. Bu, lavabonun üzerinde veya set üstü ocak için sevimli bir dekor fikri, mutfağınızın girişinde bile sevimli olabileceğini düşünüyoruz. Yaratıcı olun ve evinizi rustik bir hava ile dekore etmek için bu harika eski görünümlü tabelayı yapın.

Bir Cevap Yazın

  1. Kendin Yap Mutfak Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    Kendin Yap Mutfak Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kendin Yap Mutfak Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.