Eviniz İçin Basit Doğum Günü Dekorasyon Fikirleri

Evde doğum günü partileri her zaman yaygındı ve coronavirüs pandemisinden sonra daha da yaygınlaştı. Bu makalede, evde doğum günü dekorasyon için bazı basit kendin yap fikirleri listelenmiştir.

Evde Doğum Günü Dekorasyonu İçin Gerekenler

Bir doğum günü partisi için bir evi dekore etmek için, partinin temasını, ev dekorunu, mevcut alanı, doğum günü kişisinin yaşını, bütçesini vb. göz önünde bulundurarak birkaç temel şey satın almanız gerekir. Bugün, bu malzemeleri çevrimiçi olarak satın alabilir veya kaynak olarak temin edebilirsiniz. Kişi yaratıcılığa yatkınsa, evde de renkli doğum günü süsleri yapabilir. Balonlara, konfetilere, folyo afişlere, flamalara, ponponlara, poster kesimlerine, temasına göre hazır fotoğraf kabinlerine, parti şapkalarına, ışıklara, çiçeklere vb. ihtiyacınız var.

Doğum Günü Dekorasyon

‘Mutlu Yıllar’ Afişi İle Evde Basit Doğum Günü Dekorasyonu

Doğum günü afişleri, evde doğum günü dekorasyonunun önemli bir unsuru ve odak noktasıdır. Evde doğum günü dekorasyonu için afişler, kağıttan kumaşa kadar çeşitli malzemelerde ve sayısız şekil ve boyutta mevcuttur. Bugün, çocuklar için çok renkli, çift renkli ve hatta pille çalışan LED şerit ışıklarda çeşitli çizgi film karakterleriyle küçük veya büyük afişler var. Doğum günü afişleri, fark edilmesi için girişin üstüne veya yemek masasının arkasındaki duvara asılmalıdır.

Balonlarla Evde Doğum Günü Dekorasyonu

Balonlar evde doğum günü süsleri ile eş anlamlıdır ve bol miktarda renk, boyut, şekil (kalp, harf, yıldız, uzun vb.) ve malzeme (lateks ve folyo) bulunur. Daha sonra içi hava dolu balonlar, helyum dolu balonlar, LED içi parlayan balonlar ve parıltılı balonlar var. Özel baskılı balonlar, kendinden şişen metalik folyo balonlar veya kendi kendine duran çizgi film karakteri balonları da var. Duvar dekorasyonu için tek veya çift renkli balon tercih edilebilir veya balonlarla çocuk partileri için kemer, sütunlu yürüyüş yolu vb. yapılabilir ve TV veya film temalı balonlarla parlak renkler tercih edilebilir. Yetişkinler için, uyumlu ve zarif bir his için balon renklerini iki ile sınırlayın.

Evde Doğum Günü Dekorasyonu İçin

Çekici parti ışıkları sadece genel atmosferi yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda ruh halini de belirler. Işıkları evde doğum günü dekorasyonu için kullanmak söz konusu olduğunda, bilgili fener peri ışıklarından akıllı ortam ışıklarına kadar birçok seçenek vardır. Fenerleri duvarın köşelerine asabilir veya masanın üzerine koyabilirsiniz. Peri ışıkları, küçük beyaz veya çok renkli ışık dizileri, parti dekorunuza parlak bir dokunuş eklemek için sanatsal olarak kullanılabilir. Parıldayan peri ışıkları, perdelerin veya balkonların, bitkilerin etrafına sarılabilir veya çiçekli orta kısımlar boyunca ışık demetleri örebilir.

Bir Cevap Yazın

  1. Eviniz İçin Basit Doğum Günü Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    Eviniz İçin Basit Doğum Günü Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eviniz İçin Basit Doğum Günü Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.