Eviniz İçin Zarif Pencere Izgara Tasarımları

Güvenlik ve güzellik, ev için doğru pencere ızgara tasarımları bulmayı düşündüklerinde, mülk sahiplerinin eşit endişeleridir. Birinin bilinçli bir seçim yapmasına yardımcı olmak için, genel şemaya en iyi uyan bazı ızgara pencere tasarım stilleri konusunda size yardımcı oluyoruz.

Ortaçağ Dokunuşlu Pencere Izgarası Tasarımı

Karmaşık stilleri sevenler için bu, eski bir favori demir pencere ızgarası tasarımı olmuştur. Bu dövme koruyucu ızgarayı Hint evlerinin çoğunda bulacağınıza şaşmamalı. Bu tarz, farklı bölgelerde yaygın olan dekor stilleri arasındaki büyük farktan bağımsız olarak, ev sahiplerini cezbetmeye devam ediyor.

Pencere Izgara Tasarımları

Basit Pencere Izgara Tasarımı

Mülk bakımı söz konusu olduğunda sakinlerin zaman sıkıntısı çektiği modern evlerde, pencere ızgarası tasarımları ve temizlenmesi ve bakımı kolay malzemeler giderek daha popüler hale geliyor. Yukarıdaki resimlerde gösterilenler örnektir. Temizlik ve bakım işlerini kolaylaştırmak için, bu tür tasarımlarda ızgara oluşturmak için çelik gibi malzemeler kullanılırken, temel demir çubuklar da tercih edilebilir.

Çapraz Modern Pencere Izgara Tasarımı

Sadeliği ve zarafeti sevenler için bu karmaşık olmayan pencere ızgara tasarımları harikalar yaratabilir. Aslında, bu temalar evinizin diğer alanlarında da çoğaltılabilir.

Ev İçin Fransız Pencere Izgara Tasarımı

Fransız pencereleri, başka hiçbir tasarımın sunmadığı zamansız bir güzelliğe sahiptir. Ayrıca, bunlar bol miktarda doğal ve havalandırma sağlar. Pencere ızgaranız da lüks ev sahiplerinin bayıldığı bu dekor tarzından ilham alabilir.

Pencere Izgara Tasarımı Yeni Fikirler

Ayrıca, alan darlığının genellikle sakinlerin lüksün istendiği kadar yaratıcı olmasına izin vermediği modern evler için oldukça uygun bir ızgara tasarımı için farklı stillerin bir karışımını seçebilirsiniz.

Pencere Izgaraları Nasıl Tozsuz Tutulur?

Kafes tasarımlı beyaz, toz kaplamalı alüminyumdan yapılmış pencere ızgaraları ve karmaşık tasarım çalışmalarını sergileyen dövme demir ızgaralar, tozu yakalamaya oldukça eğilimlidir. Bu tür pencere ızgaralarının tozunu uzak tutmak için yumuşak bir fırça kullanmanız gerekir. Aksi takdirde, pencere ızgarası gerçekten çirkin bir görünüm kazanabilir. Sadece fırçalamak yeterli olmayacaktır. Ayrıca deterjandan yapılmış bir solüsyon uygulamanız ve tozu silmeniz gerekebilir. Pencere ızgaralarını temizlemek için hiçbir aşındırıcı malzeme kullanılmaması gerektiğine dikkat edin.

Pencere Izgarası Tasarımı Temizleme İpuçları

Evinizi korumaya yarayan, aynı zamanda temiz havanın ve güneş ışığının evinize girmesini sağlayan pencere ızgaraları, çok sert hava koşullarına maruz kalmaktadır. Bu nedenle pencere ızgaraları kolayca kirlenir ve kısa sürede kirlenir. Bu nedenle sık sık temizlenmesi şarttır. Yumuşak kıllara sahip bir temizleme fırçası iyi bir başlangıç ​​olabilirken, deterjanlı suya batırılmış eski bir pamuklu bez, pencere ızgarasını temizlemenin daha iyi bir yolu olabilir. Pencere ızgaralarını temizlerken ızgara malzemesini olumsuz etkileyebilecek sert kimyasallar uygulamayın.

Bir Cevap Yazın

  1. Eviniz İçin Zarif Pencere Izgara Tasarımları için yorumda bulun

    Eviniz İçin Zarif Pencere Izgara Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eviniz İçin Zarif Pencere Izgara Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.