Evinizin Duvarlarını Süslerken Kullanabileceğiniz Harika Fikirler

Evlerinin duvarlarını süslemek isteyen insanlar genellikle renkli duvar kağıtları veya boyalar kullanmaktadır. Bu tercihlerin dışında kullanabileceğiniz gerçekten uygun olan ve son derece modern duran çözümlerde yer almaktadır. Eğer evinizin görünümünü daha ilginç hale getirmek istiyorsanız bunlardan birisini tercih edebilirsiniz.

Koridor Duvarlarını Süslemek İçin

Bütün evlerin girişi her zaman düzgün ve çekici görünmesi gerekir. Bu evrede odanın büyük veya daha geniş olması önemli değildir. Önemli olan ise doğru malzemeleri kullanarak şık dekorasyonlara imza atabilmektir. Koridorlarınızda estetik taş desenli duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Evinizin Dışını Süslemek İçin

Evlerin dışı misafirliğe gelen kişilere ilk izlenimi yaratmak için çok önemlidir. Bu yüzden evinizin dışının çekici gözükmesi için tasarım çok büyük önem arz ediyor. Eğer müstakil bir evde yaşıyorsanız bu konuda çok fazla alternatifiniz var. Eviniz müstakil değilse yani bir apartman hayatı yaşıyorsanız ne yazık ki alternatifiniz çok fazla değildir. Müstakil evlerde kullanılabilecek modern taş malzemeleri farklı bir hava katacaktır.

Evin Girişi İçin

Cephe kaplamasında önceki versiyonlarda genellikle tercih edilen dekoratif paneller bu konuda da işinizi görebilir. Evinizin giriş bölümünde ve kapısının etrafında bu panelleri uygulayarak evinizin girişini kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

Taş Duvarlar

Taş tasarımlara yer verilerek dekore edilmiş duvarları çok beğeniyorsanız veya ahşap gibi sıcak kombinasyonlarıyla uğraşmayı seviyorsanız doğal taş ile duvarlarınızı dekore edebilirsiniz. Bu taş dekorasyonu salonunuzun veya yemek odanızın hayran kalacağınız özelliklere erişmesini sağlayacaktır.

Zarif Bir Banyoya Sahip Olun

Zarif bir şekilde dekore edilen banyoların dinlendirme özellikleri daha fazla olacaktır. Banyonuzun duvarlarının dekorasyonu sırasında neme ve ısıya dayanıklı olan, uzun ömürlü, ferah desenlere sahip olan samimi renklerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda duvar kağıtları da kullanarak farklı dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Duvarları

Bahçenizde yer alan duvarları da bahçenizin bir parçası olarak düşünmeniz gerekir. Özel malzemeler ve taş duvarlar kullanarak balkonlarınızı güzel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Mat renkler kullanarak dekore ettiğiniz duvarlarınız bahçenize ayrı şıklık ve zarafet katacaktır.

Sıcak Renkler Tercih Edebilirsiniz

Samimi ve sıcak renklere sahip olan iç mekanlar tasarlamak istiyorsanız sıcak renklerden oluşan doğal taş tuğlalar kullanmanız size bu imkanı sunacaktır. Aynı zamanda duvarlarınızın etkileyici olmasını da sağlar. Tuğlaları odaları veya salonları bölmek için de kullanabilirsiniz. Bu şekilde eviniz zari durmanın aynı sıra daha özel bir hal alacaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. Evinizin Duvarlarını Süslerken Kullanabileceğiniz Harika Fikirler için yorumda bulun

    Evinizin Duvarlarını Süslerken Kullanabileceğiniz Harika Fikirler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evinizin Duvarlarını Süslerken Kullanabileceğiniz Harika Fikirler için ilk yorumu yapabilirsin.