Banyolarda Siyahın Asaleti

Banyolarınızda siyah rengine yer vermeniz daha asil ve dramatik hal almasına yardımcı olacaktır. Banyo dekorasyonlarınızda hem daha farklı bir kurgu hem de daha modern bir etki için siyah rengi tam olarak size uygun olan bir renktir.

Siyah banyo modelleri çarpıcı, farklı ve dramatik bir etki yaratma konusunda en ideal banyo modelleri arasında yer almaktadır. Banyonuzu artık klasikleşmiş banyo modellerinden farklı bir şekilde kurgulamak istediğiniz takdirde tercih edebileceğiniz en iyi siyah rengidir. Bu şekilde banyonuz son derece asil dururken farklı bir atmosfere de sahip olacaktır.

Ürünleri Rahatlıkla Bulabilirsiniz

Günümüze duvar ve zeminlerde siyah rengini tercih edebileceğiniz ürünlere ulaşmak son derece kolaydır. Aynı zamanda vitrifiye konusunda da çok fazla stile erişebilirsiniz. Siyahın hakim olarak kullanıldığı banyonuzda ikinci bir arıyorsanız bu rengi kırmızı, beyaz, gri veya altın rengi olarak seçebilirsiniz. Sadece bununla yetinmeyerek üçüncü bir renk kullanarak da banyonuzun güçlü alanlarını vurgulayabilirsiniz. Örneğin; siyah ve beyaz olarak dekore ettiğiniz banyonuzda ufak kırmızı ayrıntılara yer vererek daha güçlü bir görüntü elde edebilirsiniz.

İlk Olarak Banyonuzun İhtiyaçlarını Gözden Geçirin

Siyan banyo modelleri arayışındaysanız ilk önce banyonuzun ihtiyaçlarını tam olarak gözden geçirmeniz gerekir. Metrekaresine uygun olacak şekilde duvar ve zemin karolarını seçmede önce nasıl bir vitrifiye kullanacağınıza kazar vermeniz gerekmektedir. Eğer kullanacağınız vitrifiye sade çizgilerin hakim olduğu bir vitrifiye olacaksa karolarınızda desenlere de yer verebilirsiniz.

Banyonuzun ışıltılı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız simli ve parlak karolar kullanmanız daha iyi olacaktır. Eğer siyah banyo modellerinde temizlikten yana sorun yaşayacağınızı düşünüyorsanız içleri beyaz olan lavabo ve küvetleri kullanabilirsiniz. Bu şekilde temizlik konusunda için daha rahat olacaktır.

Aksesuar Tercihi Çok Önemli

Banyonuzda yer vereceğiniz mobilyalara, zemin ve duvar karolarına karar verdiyseniz artık aksesuar seçimi kısmına geçebilirsiniz. Vazo, mumlar ve farklı bitkiler siyahla dekore edilmiş olan banyonuzda çok şık duracaktır. Aydınlatma unsurları da siyah banyoların çok ayrı bir atmosfere bürünmesine yardımcı olan bir diğer etkendir. Bu konuda tercih edebileceğiniz gümüş renkte sarkıt lambalar veya avizeler siyah banyonuza tamamen farklı bir hava katacaktır.

Siyah banyo modelleri özellikle banyonuz küçükse ortamın daha küçük durmasına sebep olarak boğucu bir atmosfer oluşmasına sebep olabilir. Bunu engellemek için aydınlatma unsurlarına daha fazla yer verebilir ve aksesuar seçimlerinizde açık kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Banyolarda Siyahın Asaleti için yorumda bulun

    Banyolarda Siyahın Asaleti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Banyolarda Siyahın Asaleti için ilk yorumu yapabilirsin.