Göz Alıcı Vintage Oda Tasarımları

Vintage tasarımlar günümüzde yeni evli çiftler tarafından pek tercih edilmiyor. Daha çok orta yaş ve üzeri kesimin dikkatini çeken bu tasarım akımı, nostaljiyi evinde yaşamak isteyenler için oldukça cazip bir seçenek. Klasik, lüks ve ihtişamlı bir görünüm elde etmek isteyenler vintage tasarım öğelerini gayet uygun ücretler karşılığı satın alarak odalarını geleneksel bir şekilde tasarlama yolunu seçebiliyorlar. Şayet siz de kendinize ilham kaynağı olacak göz alıcı vintage oda tasarımlarına göz atmak istiyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Aşağıda sergilenen modellere ve tasarımlara baktıktan sonra kendi vintage akımınızı oluşturabilmeniz mümkündür.

Fotoğraflardan da dikkatinizi çekeceği üzere vintage tasarımlarda ışıklandırma, oldukça önemli bir unsurdur. oda tasarımlarında olduğu gibi metalik avizeler pek tercih edilmez. Aksine, etrafı güzel çiçek ve desen çizimleriyle süslenen kağıttan avizeler seçilir. Veya endüstriyel aydınlatma tasarımları da vintage odalarda yer alabilir. Hem odalarda, hem de koridorlarda kullanabileceğiniz bu aydınlatma çözümleriyle evinize hakim olan atmosferi olumlu yönde değiştirebilmeniz mümkündür.

Vintage odaların bir diğer olmazsa olmaz öğesi de duvar kağıtlarıdır. Nispeten soluk renklerden oluşan duvar kağıtları, yine aynı tonlarda seçilen renkte boyanmış duvarların üzerinde çok güzel bir görüntü oluşturabilir. Odada kullandığınız diğer mobilyalar da bilinçli olarak eskitilmiş modellerden tercih edilirse, hayalinizi süsleyen vintage oda tasarımını elde etmiş olabilirsiniz. Üstelik sanılanın aksine çok da uygun maliyetler karşılığında.

Bir Cevap Yazın

  1. Göz Alıcı Vintage Oda Tasarımları için yorumda bulun

    Göz Alıcı Vintage Oda Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göz Alıcı Vintage Oda Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.