Lüks Yatak Odası Tasarım Fikirleri

Kimi zaman uzun ve yorucu bir seyahat, kimi zaman da stresli geçen bir iş günü… Üzerinize çöken yorgunluğu ve tükenmişlik hissini atmak için güzel bir uyku çekebileceğiniz yatak odaları, çoğu kişinin en güzel ve lüks şekilde dekore etmek istediği odaların başını çeker. Yeni ve modern tasarım çizgilerine sahip, konfordan ödün vermeden lüksü ve ihtişamı yansıtan takımları; enerjinizi geri kazanıp yenilenmiş hissetmenize yardımcı olabilir. Hayalinizi süsleyen lüks yatak odasına sahip olmak için harekete geçmeye hazırsanız, sizin için derlediğimiz şık yatak odası takımlarına göz atabilirsiniz. Aşağıda yer alan fotoğraflar, kendi ihtiyaçlarınıza has yatak odasını oluştururken size ilham kaynağı olabilir.

Ortalama bir insan günün yaklaşık 6-7 saatini uyuyarak geçirir. Uykunuzu tam almanız, kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz için kullanacağınız yatak odasının da buna uygun dekore edilmesi gerekir. Üstelik yatak odanızın lüks gözükmesi, sizin arkadaşlarınızın gözünde daha yüksek bir statüye ve prestijli imaja sahip olmanıza da yardımcı olacaktır.

Yatak odanızı elden geçirmeye başlamadan önce…

Eğer siz de yatak odanızı yeniden tasarlamaya karar verdiyseniz, işe ışıkları ayarlamaktan başlayabilirsiniz. Ardından odanın duvarına, zemin ve tavanına geçin. Lüks modellerine baktığınızda kullanılan tepe lambaları dikkatinizi çekecektir. Duvarlarda ise çoğunlukla farklı antik desenler tercih edilir. Odanın zemine duvar rengiyle uyumlu güzel halılar sermeyi tercih edebilirsiniz. Her odada olduğu gibi yatak, koltuk ve sandalye gibi mobilya seçiminde de ihtişamı yansıtan lüks ahşaplar kullanmayı ihmal etmeyin.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Lüks Yatak Odası Tasarım Fikirleri için yorumda bulun

    Lüks Yatak Odası Tasarım Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Lüks Yatak Odası Tasarım Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.