Siyah Renkli Oturma Grubu Modelleri

"Bir evi ev yapan en önemli bölüm neresidir?" şeklindeki bir soruya verilebilecek en doğru cevap "salon" olurdu. Evet, gerçekten de ailenizle beraber günün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz salonlar yaşadığınız evin en önemli kısımlarından birini teşkil ederler. Bu sebepten dolayı salonda kullanılan her bir eşya, kendinizi rahat hissettirecek olan bu yaşam alanını daha değerli hale getirebilir. Oturma grubu modelleri de bu eşyalardan birisi, belki de en önemlisi olarak karşımıza çıkıyor.

Ülkemizde yerli ve yabancı menşeli birçok mobilya firması tarafından üretimi gerçekleştirilen oturma grubu modelleri, çoğunlukla 2 adet geniş ve 1 adet de tek kişilik koltuklardan meydana gelir. Bazen televizyon izlerken ayaklarınızı uzatabileğiniz TV koltukları da oturma gruplarına eşlik eder. Birçok farklı renk seçenekleriyle üretilen oturma grubu modellerinde siyah renk pek tercih edilmez. Ancak salonunuzun çok daha lüks ve şık bir görünüşe sahip olmasını istiyorsanız, radikal bir karar alarak siyah renkli oturma gruplarını deneyebilirsiniz. İşin güzel tarafı, siyah otruma grupları hemen her tür duvar rengiyle de uyumludur.

Sizin için derlediğimiz en şık siyah renkli oturma grubu modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu fotoğraflar siyah ve beyaz renklerle zıt kontrastları yakalayarak göz alıcı bir salona sahip olmanız için sizlere ilham kaynağı olabilir. Örneğin beyaz duvar rengine ek olarak halılarınızı da beyaz renkli tercih ederek göze hoş gelen bir renk uyumu yakalayabilmeniz mümkündür.

siyah-renkli-oturma-gruplari-8 siyah-renkli-oturma-gruplari-7 siyah-renkli-oturma-gruplari-6 siyah-renkli-oturma-gruplari-5 siyah-renkli-oturma-gruplari-4 siyah-renkli-oturma-gruplari-3 

Bir Cevap Yazın

  1. Siyah Renkli Oturma Grubu Modelleri için yorumda bulun

    Siyah Renkli Oturma Grubu Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Siyah Renkli Oturma Grubu Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.