En Popüler 2021 Doğtaş Koltuk Takımları ve Tercih Nedenleri

Bu yazıda sizlere koltuk takımı alışverişleri yapmadan önce fikir vermek adına 2021 Doğtaş koltuk takımları hakkında incelemelerde bulunduk.

Doğtaş Colin Koltuk Takımı

Spor koltuk takımları arayanlar için bu ürün tüm Doğtaş koltuk takımları olduğu gibi görsel bakımından işlevsellik ve şık özelliklerini bir arada sunmaktadır. Kapitone dikiş detayı, Kavisli S kol tasarımı, tercihlerinize göre siyah veya gold renklerde hazırlanan hoş kırlentleri ve modern ayaklarla beklentilerinizin çok üzerinde olan bir takım olan Colin serisi yatak olabilme özelliğini de sahiptir. Takımda 2 adet üçlü koltuk ve bir adet berjerden oluşan fiyatları ile 18.000,00 TL olarak satılan takım Doğtaş koltuk takımı kampanyaları ile 12.000,00 TL’ye kadar düşmektedir.

Doğtaş Koltuk Takımları

Doğtaş Tiera Koltuk Takımı

Modern tasarımlı bir salon takımı arıyorsanız Doğtaş Tiera koltuk takımı tam size göre olabilir. Yenilikçi ve şık tasarımlarıyla bu koltuk takımı yaşam alanınıza yansıtmanız adına çok güzel gözükecektir. Takımın dış yüzeyi ve sırt minderlerinde yer alan dikey kapitone detaylarıyla ön plana çıkmaktadır. En önemli özelliği ise dekorasyon zevklerinize göre bu takımı kendiniz düzenliyor olabilmenizdir. Tirea koltuk takımı son derece geniş bir renk seçeneği ile gelmektedir ve gold metal veya ceviz ahşap ayak tercihleri yapabilirsiniz.  Bu takımın, üçlü koltuk, dörtlü koltuk, ve bir adet berjerden oluşan seçenekleri şuanda kampanyalar dahilinde 18.500,00 TL yerine 12.500,00 TL’ye satın alınmaktadır.

Doğtaş Clara Koltuk Takımı

2021 yılının en popüler ürünlerinden biri olan Clara koltuk takımı, kendinden desenli gövde kumaşları ile tam bir kontrast oluşturan yüksek ceviz ayak yapısı, renkli kırlentleri, kol dışında yer alan bombeli dikey dikişler ve dikiş detaylı sırt minderleri ile adeta göz kamaştırmaktadır. Gelen misafirleriniz için de konforlu bir yatağa dönüşebilmektedir. İkili yataklı koltuk, üçlü yataklı koltuk, ve tek berjerden oluşan Clara koltuk takımının fiyatı 8.900,00 Liradan 5.900,00 TL’ye kadar inmiş durumdadır.

Doğtaş Ornella Koltuk Takımı

Yine bir spor tarzı olan ve salonlar için ideal bir seçim olabileceğini düşündüğümüz Doğtaş Ornella koltuk takımı, zıt renklerde döşenmiş keten ve kadife kumaşları, ürüne özel kırlent desenleri ve kol dışındaki dikey kapitone dikişleri ile çerçeveleyen metal detaylarıyla göz doldurmaktadır. Ornella koltuk takımı bu değişik özellikleri ile pek çok farklı mobilya modeli ile kullanabilirsiniz. Şuan indirimli dahilinde takımın tek berjer ve iki adet üçlü koltuk oluşan seçenekleri ile 18.500,00 TL yerine 12.500,00 TL’ye satışa sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

  1. En Popüler 2021 Doğtaş Koltuk Takımları ve Tercih Nedenleri için yorumda bulun

    En Popüler 2021 Doğtaş Koltuk Takımları ve Tercih Nedenleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Popüler 2021 Doğtaş Koltuk Takımları ve Tercih Nedenleri için ilk yorumu yapabilirsin.