Doğtaş Köşe Takımları, Modelleri ve Fiyatları

Bu yazımızda başlıktan da anlaşılacağı gibi Doğtaş köşe takımları hakkında incelemelerde bulunacağız. Markanın yeni yılla birlikte yeni modeller eklediği ve her biri diğerinden daha işlevsel, daha şık olan, Matera köşe takımı başta olmak üzere, Mayer, Como ve olarak adlandırılan köşe takımlarını sizler için inceledik.

Doğtaş Mayer Köşe Takımı

Gri, beyaz ve açık kahverenginin ön planda olduğu ve son derece minimal ve modern çizgilerin bir arada yer verildiği Doğtaş Mayer köşe takımlarının en belirgin ve güzel özelliği ise farklı modül alternatifleriyle odanıza en uygun boyutlarda ve ihtiyacınıza göre kombinasyonlar yapmanıza olanak tanır. Bu kombinasyonlar içerisinde opsiyonel olarak yatak fonksiyonları bulunurken yeni nesil tasarım anlayışına sahip olan Mayer köşe takımları şuan 7.500,00 TL yerine Doğtaş kampanyaları dahilinde 4.650,00 TL fiyata satılmaktadır. Tabi bu fiyatlar az önce açıkladığımız gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz modüllere göre farklılık gösterebilir.

Doğtaş Loft Köşe Takımı

Doğtaş’ın köşe takımları ürünleri en son eklenen köşe takımı Loft seçeneğidir. İskandinav stili ile tasarlanmıştır. Dolayısıyla sade ancak bir o kadar da şık bir görünüme sahiptir. Bu üründe özellikle lacivert, kırmızı, yeşil ve mavi gibi tonların yakıştığını söyleyebiliriz. Ayrıca Loft köşe takımları şıklığının yanında çift kişilik yatak olma özelliğiyle de aniden gelebilecek yatılı misafirlere konforlu bir yatak sunmaktadır. Takımın Doğtaş liste fiyatı 5.500,00 TL fakat yine kampanyalar ile şuanda bu ürün 12 taksitli bir şekilde 3.500,00 TL fiyatla satılmaktadır. Nakit ödeme ile 3.400,00 TL’ye satın alabilirsiniz.

Doğtaş Matera Köşe Takımı

Doğtaş yeni sezon köşe takımları arasında bir diğer dikkat çeken ürün ise Doğtaş Matera köşe takımlarıdır. Minimal ölçüleri ile yaşam alanlarını daha keyifli ve rahatlık sunan bu takım özellikle küçük yaşam alanları için idealdir. Ayrıca yatak olabilme özelliğine de sahip olan bu takım, dar oturma odaları için ideal bir seçenektir. Matera serisi de şuanda indirimde. Ürün şuanda 6.100,00 TL yerine yine 12 taksit ile 4.200,00 TL’ye satışa sunulmaktadır. Eğer bu takımı nakit bir şekilde satın almak isterseniz ödeyeceğiniz para 4.000,00 TL olacaktır.

Doğtaş Köşe Takımları

Doğtaş Como Köşe Takımı

Yaşam alanınızda nostaljik ve romantik bir hava katmak isteyenler, Retro tarzı ve modern çizgilerle yeniden yorumlanmış Como serisini satın alabilir. Oval hatlı kol yapısı, sırt minderleri de bulunan yüksek ayakları ve düğme detayları ile oldukça zengin bir görünüme sahiptir. özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Sandık ve yatak fonksiyonlarına sahip olan bu takım son derece konforlu bir oturum deneyimi sunmaktadır. Takımın fiyatı 7.200,00 TL. Bu takımı şuanda indirimde ve 12 taksitli olarak 4.900,00 TL’ye satılmaktadır. Nakit bir şekilde ödeme yapacaksanız 4.700,00 TL’ye satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Doğtaş Köşe Takımları, Modelleri ve Fiyatları için yorumda bulun

    Doğtaş Köşe Takımları, Modelleri ve Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Doğtaş Köşe Takımları, Modelleri ve Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.